Rozgrywki niemalże na całym świecie zastopowano, ale to nie przeszkadza dziennikarzom w tworzeniu wirtualnych jedenastek. Jeden z najlepszych dziennikarzy sportowych w kraju, Andrzej Twarowski wskazał jego zdaniem najlepszego pomocnika na świecie.

Za nami kolejny odcinek programu „La Casa The Football”, w którym Andrzej Twarowski do spółki z Tomaszem Ćwiąkałą dyskutują na temat piłki nożnej. Tym razem dziennikarze zestawili ze sobą zawodników FC Barcelony i Realu Madryt oraz Manchesteru City w kontrze do Liverpoolu.

Zażarte dyskusje dotyczyły praktycznie wszystkich kwestii. oprócz jednej. Obsady pozycji numer 6 na boiskach Premier League, na której należy stawiać na Jordana Hendersona. Ponieważ zdaniem Ćwiąkały i Twarowskiego nie ma wątpliwości, obecnie pomocnik Liverpoolu jest najlepszy na świecie.

– Jeszcze rok temu nikt nie wpadłby na taki pomysł, a to jest taki zawodnik, który przeskoczył siebie o trzy, albo i cztery razy. Nikt się nie zastanawia, czy jest to dobry kapitan po Stevenie Gerrardzie. Wszystko, co robi Henderson jest doskonałe – zachwycał się pomocnikiem, Andrzej Twarowski.

Andrzej Twarowski wskazał najlepszego pomocnika

Dodatkowo, dziennikarz Canal + wspominał historię, w której Jorge Jesus, trener Flamengo zachwalał Jordana Hendersona. Zespoły Liverpoolu i Flamengo spotkały się podczas Klubowych Mistrzostw Świata.

– Nawet nie ma się nad czym zastanawiać. Jordan Henderson to najlepszy defensywny pomocnik świata – powiedział na temat gracza Liverpoolu Jorge Jesus.

Niestety, nic nie wskazuje na to, abyśmy w najbliższym czasie zobaczyli w akcji Jordana Hendersona i innych zawodników Premier League. Dlatego co za tym idzie, nieprędko usłyszymy słynne zdanie „Siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i startujemy”, którego autorem jest Andrzej Twarowski.

W Premier League trwa obecnie batalia nie tylko o to, jak i czy w ogóle dokończyć rozgrywki bieżącego sezonu. Palącą kwestią są również zarobki piłkarzy. Z najnowszych informacji wynika, że pierwszym klubem, którego zawodnicy zdecydowali się na obniżki pensji jest Southampton.

  1. Robert Lewandowski wreszcie wyznał prawdę. Czekał z tym długie lata
  2. Bartosz Bereszyński kontra koronawirus! Przełomowe wiadomości!
  3. Krzysztof Piątek nie będzie miał łatwo. Zaskakująca decyzja Herthy Berlin
  4. Jesienią piłkarze z polskiej ligi ustawili mecz? Dziś wszystko wiemy!
  5. Sportowe historie: Sven Hannawald. Najwyższa cena historycznego sukcesu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here