Anna Lewandowska i Robert Lewandowski stanowią parę, która wzbudza ogromne emocje. Choć przez lata ich związek uchodził za praktycznie idealny, to niestety w końcu pojawiły się niepokojące doniesienia. Jaka będzie przyszłość znanej blogerki i napastnika Bayernu Monachium?

Obserwujemy ich od wielu lat. Wbrew powszechnie panującym przekonaniom, Ania była z Robertem na długo przed tym jak podpisywał intratne kontrakty i zarabiał setki tysięcy euro miesięcznie. Zostali parą, gdy był studentem i zarabiał nie więcej, niż przeciętny Kowalski.

Co oczywiste, dziennikarze interesują się nie tylko zawodową aktywnością Roberta. Świetnie sprzedają się bowiem smaczki z jego prywatnego życia. Również Ania korzysta na popularności męża, stąd media bardzo chętnie opisują także jej działania.

Możemy sobie tylko wyobrażać, jak wiele Anna Lewandowska i Robert Lewandowski przeszli razem przez te wszystkie lata. Jak wiele sukcesów i porażek „trawili” wspólnie. Mogłoby się wydawać, że skoro nic między nimi nie popsuło się w obliczu tak gigantycznych zmian życiowych, które przetrwali, to nic nie jest w stanie ich rozdzielić.

Media wiedzą jednak swoje. Między innymi na łamach serwisu Gala.pl czytamy, że w małżeństwie Lewandowskich doszło do poważnego kryzysu. Nie ma żartów, gdyż podobne sugestie zamieszczały również tabloidy za odrą. O co konkretnie chodzi?

Otóż jak sugeruje „Gala”, w małżeństwie Roberta i Anny Lewandowskich ma mieć miejsce kryzys, gdyż „fani pary martwią się ich… pocałunkami!”. Jeden z fotoreporterów w Niemczech uchwycił bowiem wymowny moment. Niestety Robert Lewandowski nadal nie skomentował fotografii. Również Anna Lewandowska nie zdementowała pogłosek o rzekomym kryzysie.

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska: rozwód możliwy?

Fani Lewandowskich zaczęli doszukiwać się w ich związku pierwszych poważnych rys. A wszystko przez… pocałunek, jaki uchwycili po jednym z meczów piłkarza paparazzi. Jak twierdzą obserwatorzy Anny Lewandowskiej i jej męża, w ich małżeństwie nie dzieje się najlepiej, bo na zdjęciu ich całus wydał się być… na pokaz.

W tych pocałunkach jest coś nie tak. Wzrok każdy ma gdzie indziej. Ich drogi już się rozchodzą, to są tylko pozory związku.”

„Z tego co widzę, to Robert z Anią tworzą chyba tylko takie medialne małżeństwo. Nawet na zdjęciach całują się z musu dla fotoreporterów.”

„On patrzy w bok, ona odchyla głowę i patrzy w jeden punkt. Wydaje mi się, że to takie małżeństwo dla kamer – ukierunkowane na ilość zainteresowania w mediach, co przekłada się później wymiernie na inne rzeczy np.pl kontrakty reklamowe czy wpisy w sieci.”

„Między nimi wcale nie iskrzy.”

„Bardzo podziwiam Lewego, ale pocałunek nie jest szczery, tylko na pokaz.”

źródło: Instagram, gala.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here