Arkadiusz Milik będzie bohaterem wielkiej wymiany transferowej? Włoskie media piszą o tym coraz więcej i coraz częściej. Jeśli jednak te informacje się potwierdzą, to nasz napastnik powinien pozostać na Półwyspie Apenińskim. Przeprowadziłby się jedynie na jego północ.

Zdaniem „La Gazzetta dello Sport”, Milik raczej nie przedłuży kończącej się w 2021 roku umowy z Napoli. Dla tego klubu więc najbliższe lato będzie ostatnim momentem, by spieniężyć Polaka.

Arkadiusz Milik w obecnym sezonie zagrał w 22 meczach, w których zdobył 12 bramek.

Czy to są jego ostatnie miesiące w Neapolu i gdzie miałby ewentualnie trafić? Na te pytania starają się odpowiedzieć włoscy dziennikarze. Wskazują nawet konkretny kierunek.

Polski napastnik miałby być częścią wielkiej wymiany na linii Napoli – AC Milan. Z tego drugiego klubu prawdopodobnie odejdzie Zlatan Ibrahimović. Wszystko dlatego, że 38-letni napastnik zdenerwował się po zwolnieniu z klubu Zvonimira Bobana, który ściągnął go do Mediolanu.

Arkadiusz Milik za Zlatana do Milanu?

Samego Zlatana we Włoszech już nie ma. Wyjechał do Szwecji i tak naprawdę nie wiadomo czy w ogóle jeszcze do Milanu wróci. To otwiera pole do spekulacji, co szybko podchwycili zresztą włoscy dziennikarze. Ich zdaniem AC Milan szykuje transfer następcy Szweda.

Według najbardziej prestiżowego włoskiego dziennika sportowego, Arkadiusz Milik jest jednym z kandydatów do zastąpienia Zlatana Ibrahimovicia w AC Milan.

Z kolei Zlatan powędrowałby w przeciwnym kierunku, czyli do Napoli. Włoskie media donoszą, że w Napoli chętnie widziałby go były kolega z Milanu, Gennaro Gattuso. 38-latek może też zakończyć karierę, by samemu spróbować pracy szkoleniowej.

Arkadiusz Milik w obecnym sezonie zagrał w 22 meczach, w których zdobył 12 bramek. Jego kontrakt z włoskim zespołem obowiązuje do czerwca przyszłego roku.

  1. Premier League. Gorąco w Anglii. Piłkarze są gotowi do buntu?
  2. Marcin Najman wskazał swojego kandydata na prezydenta. Nie uwierzysz!
  3. Koronawirus. Nie mamy mistrza Polski. Związek ogłosił decyzję
  4. Igrzyska Olimpijskie. Historia się powtarza. Gdzie miały odbyć się w 1940?
  5. Jakub Rzeźniczak kontrowersyjnie o Lewandowskim. To zaskoczy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here