Blanka Lipińska to bez wątpienia kobieta o wielu talentach. Jej książki są bestselerami, a film na podstawie jednej z nich – „365 dni” okazał się wielkim hitem. Teraz sprawdza się jako prowadząca programu „Tylko jeden”, który emitowany jest na antenie telewizji Polsat.

Blanka Lipińska, która w lutym wypuściła film na podstawie swojego bestselleru „365 dni”, zadebiutowała w roli prowadzącej program. Pisarka została bowiem gospodynią nowego show Polsatu „Tylko jeden”, którego uczestnikami są zawodnicy MMA.

Program „Tylko jeden” okazał się prawdziwym hitem. Zgodnie z danymi przedstawionymi przez portal wirtualnemedia.pl średnia oglądalność trzech odcinków nowej produkcji wyniosła ponad 503 tysiące widzów.

Najwięcej osób śledziło premierowy odcinek – 597 tysięcy, kolejne dwa nie przyniosły takich wyników (odpowiednio 470 tysięcy i 442 tysiące), ale wciąż oglądalność pozostaje na wysokim poziomie.

W „Tylko jeden” możemy oglądać emocjonującą rywalizację zawodników MMA. Tylko jeden z nich otrzyma szansę walki dla federacji KSW.

Jeden z szefów federacji – Martin Lewandowski pozostaje pod ogromnym wrażeniem Lipińskiej. W jednej z wypowiedzi przyznał, że radzi sobie ona doskonale.

– Myślę, że duże wyzwanie dla niej, ale też mówię, że tak, jak obserwuję, to radzi sobie kapitalnie – powiedział Lewandowski. W innej wypowiedzi stwierdził nawet, że jest ona niesamowita.

Blanka Lipińska pozostaje również polską królową bestsellerów. W lutym jej książki zajęły całe podium najlepiej sprzedających się powieści w Polsce. Na taki wynik z pewnością pozytywnie wpłynęła również kinowa premiera filmu „365 dni”.

  1. Robert Lewandowski obrażony przez dziennikarza? Te słowa bolą!
  2. Krzysztof Piątek ma problem? Trener powiedział to na wizji
  3. Marcin Najman wykonał piękny gest. Co wy na to, hejterzy?
  4. Olisadebe zdradził tajemnicę Mundialu. Hajto może się zdziwić
  5. Sportowe historie: Grzegorz Lato skrywał jeszcze jeden sekret. „Oferta na stole”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here