Bonus BGC w marcu miał stoczyć swoją debiutancką walkę dla federacji Celtic Gladiator. Wszystko było gotowe, zawodnik wydawał się być w znakomitej formie, ale cały plan zniszczyła pandemia koronawirusa. Gala została odwołana. Popularny fighter i raper nie ma jednak zamiaru się poddawać. Nadal chce kontynuować swojej karierę w MMA.

Mocno wspierają go fani. Piotr „Bonus BGC” Witczak – jeszcze kilka lat temu wyśmiewany, traktowany jak internetowy mem, dziś ma wierną rzeszę kibiców, którzy bardzo w niego wierzą. Chcą również dla niego wielkiej walki. Byłby to rewanż za wydarzenia z 2013 roku.

Ostatnia walka Piotra Witczaka miała miejsce pod koniec października. Na gali Fame MMA 5 stoczył walkę z Marcinem Najmanem. Nie miał jednak żadnych szans w starciu z byłym pięściarzem i przegrał w pierwszej rundzie. Wydawało się jednak, że kolejne walki internetowego celebryty są tylko kwestią czasu.

Bonus BGC potrafił znakomicie się sprzedać, jego walki cieszyły się ogromna popularnością. Dlatego wielu kibiców zdziwił fakt, że postanowił rozstać się z super popularną federacją Fame MMA.

Postanowił bowiem, że przyszedł czas na nowe wyzwania. Chciał stoczyć czysto sportowe walki. Najpierw Bonus ogłosił zakończenie przygody z Fame MMA, a następnie wziął się do jeszcze cięższych treningów.

Bonus BGC. Fani chcą dla niego właśnie tego rywala!

W styczniu ogłoszono, że Witczak wystąpi na gali organizacji Celtic Gladiator w Bełchatowie, która miała odbyć się 14 marca. Jego przeciwnikiem zapowiadany był Anglik John Painter. Niestety, wszystko zostało zniweczone przez szalejącą pandemię koronawirusa.

Popularny fighter i raper nie ma jednak zamiaru się poddawać. Nadal chce kontynuować swojej karierę w MMA. Z kolei jego kibice coraz głośniej domagają się jego walki z Jędrzejem „Pakolem” Gromadowskim. To twórca kanału Pakol TV, na którym wyemitowany został słynny wywiad Lufa-Pytanie.

Bonus BGC podczas nagrania programu Lufa-Pytanie
Bonus BGC podczas nagrania programu Lufa-Pytanie

To wówczas Pakol miał pić wodę, a Bonusowi BGC cały czas podawano czystą wódkę. Finał tego był taki, że po niespełna półgodzinie wywiadu Bonus „odpadł” i zwymiotował na podłogę. Filmik do dzisiaj został obejrzany ponad 4 miliony razy.

Kibice chcą teraz, by Bonus BGC zmierzył się własnie z Pakolem. Chcą by zrewanżował się mu, za tamtą, bardzo nieuczciwą akcję i ośmieszenie go na oczach wielu milionów ludzi. Pakol to zresztą doświadczony zawodnik K-1, w 2016 roku był bliski zdobycia pasa WFMC. Nadal prowadzi również swój kanał na youtube. Można tam oglądać głównie wywiady z zawodnikami sportów walki.

Czy do takiej walki mogłoby dojść? Sam Bonus BGC nie odniósł się do tej pory do takich propozycji. Ostatnio jednak bardzo mocno schudł i być może obaj zawodnicy mogliby złapać się w jakimś umownym limicie wagowym.

  1. Robert Lewandowski w nowej roli! Tego o nim nie wiedzieliście
  2. Nie wszyscy chcą powrotu ekstraklasy? Boniek wskazuje palcem
  3. Paul Pogba zdradził tajemnicę sprzed wielu lat. Wszystko przez Fergusona!
  4. Mateusz Borek zorganizuje największy freak fight w Polsce? Wielka walka!
  5. Sportowe historie: Boże Narodzenie i niezwykła historia. Ten mecz odbył się naprawdę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here