Mateusz Borek skomentował odejście kolejnego dziennikarza ze stacji Polsat Sport. Czy wkrótce i on sam dołączy do tego samego grona? To chyba jedno z „najgorętszych” pytań w polskim dziennikarstwie.

Choć oficjalnej informacji wciąż nie ma, to plotki cały czas się nasilają. Nie ma się czemu dziwić, Mateusz Borak, komentator związany z Polsatem przez prawie 20 lat, wkrótce może odjeść ze stacji ze słoneczkiem w logu.

Dlaczego miałby odejść z Polsatu? Tuż przed końcem poprzedniego roku, razem z Tomaszem Smokowskim, Michałem Polem oraz Krzysztofem Stanowskim, ogłosił, że wspólnie otwierają swój autorski kanał na youtube.

Sam Borek poinformował również, że na taką działalność otrzymał zgodę od swoich szefów z Polsatu. Ci jednak po kilku tygodniach musieli się rozmyślić, bo dali swoim dziennikarzom do zrozumienia, że ich dodatkowa aktywność na youtube nie jest wcale mile widziana.

Mateusz Borek odejdzie z Polsatu?

Dziennikarze musieli więc wybrać i na razie większość z nich wybrała youtube. Pierwszym był Tomasz Smokowski. Następnie Roman Kołtoń, który prowadzi kanał „Prawda Futbolu”. Dlatego teraz wszyscy czekają na decyzję Borka – on jednak do 1 marca przebywa na urlopie w Tajlandii.

W rozmowie z Weszło FM przyznał, że jest umówiony na spotkanie z prezesem – i do czasu tej rozmowy wstrzymuje się z jakimikolwiek ogłoszeniami. Nie oznacza to jednak, że nie komentuje bieżących wydarzeń wokół stacji. Na swoim twitterze zamieścił m.in. taki wpis:

Komentator już jakiś czas temu dolał oliwy do ognia plotek, bo z opisu swojego konta wykasował informację o tym, że jest pracownikiem stacji Polsat. Na ostateczne decyzje musimy jednak jeszcze trochę poczekać.

  1. Lampard przekazał fatalne wieści. Lewandowski będzie miał łatwiej?
  2. VAR w Anglii to pośmiewisko! Zobaczcie, czego nie zauważyli sędziowie!
  3. Koronawirus uderza w sport. Wielki mecz zostanie odwołany?!
  4. Janczyk szukał drużyny przez facebooka. Pisał do legendarnego klubu
  5. Już nie tylko Łukasz Piszczek. Kolejne polskie gwiazdy w Borussii

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here