Sportowcy stworzyli swoją wersję kinowego hitu. Zawodnicy klubu piłki ręcznej, SPR Stal Mielec nakręcili swoją wersję filmu „Chłopaki nie płaczą”. Tę wersję po prostu trzeba zobaczyć, bo niektórzy sportowcy przed kamerami wypadli naprawdę fajnie.

Film „Chłopaki nie płaczą” na ekrany polskich kin trafił dokładnie 25 lutego 2000 roku. To tego dnia polscy widzowie po raz pierwszy usłyszeli dialogi, które do dziś chętnie powtarzają w rozmowach – „Mieszka tu jakiś cwaniak?”.

Z okazji okrągłej rocznicy, w internecie pojawiło się mnóstwo wspominkowych artykułów. Możemy przeczytać wywiady z twórcami, reportaże z planu czy w quizach sprawdzić swoją wiedzą na temat filmu. Nikt jednak nie wpadł na takim sam pomysł, jak zrobiono to w Mielcu.

Jak się jednak okazuje, dla zawodników klubu z ekstraklasy piłki ręcznej, to nie pierwszyzna. Nieco ponad dwa lata temu nakręcili swoją wersję „Kilera”. Ten film uzbierał prawie 20 tysięcy wyświetleń.

– Po ponad dwóch latach powracamy w roli aktorów „Chłopaki Nie Płaczą”. Właśnie dziś film, który bawił i bawi miliony Polaków obchodzi swoje okrągłe 20 urodziny – przekazuje pomysłodawca filmu, Norbert Rzeszut. On pełni w klubie funkcję rzecznika prasowego.

Oprócz zawodników i trenerów SPR Stali w filmie wystąpili goście specjalni: Magdalena Lubacz: zwyciężczyni III edycji „Projektu Lady” oraz Ryszard Skutnik – były trener, pod którego wodzą w 2012 roku, mielczanie zdobyli brązowy medal Mistrzostw Polski.

  1. Tomasz Hajto rozjechany przez eksperta. Jego mina mówi wszystko!
  2. VAR w Anglii to pośmiewisko! Zobaczcie, czego nie zauważyli sędziowie!
  3. Koronawirus uderza w sport. Wielki mecz zostanie odwołany?!
  4. Janczyk szukał drużyny przez facebooka. Pisał do legendarnego klubu
  5. Już nie tylko Łukasz Piszczek. Kolejne polskie gwiazdy w Borussii

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here