Cristiano Ronaldo przeżywa prawdziwy dramat. Na wieść o chorobie najbliższej mu osoby, wsiadł w samolot i od razu poleciał do rodzinnej Portugalii. Na swoich social mediach podziękował już fanom za wsparcie. Poprosił również o zrozumienie i prywatność.

„Dziękuję za wsparcie, moja mama jest w stabilnym stanie, dochodzi do siebie. Dziękujemy personelowi medycznemu za opiekę. Poprosimy teraz o trochę prywatności” – napisał teraz na Twitterze Cristiano Ronaldo.

Słynny piłkarz przeżywa prawdziwy dramat. Jego matka miała udar, przeszła operację. Według portugalskich mediów jej stan jest ciężki, ale stabilny.

Wiele więcej nie wiadomo. Do publicznej wiadomości podano jedynie, że Maria Dolores Aveiro (matka Cristiano) trafiła do szpitala we wtorek. Słynny piłkarz, gdy tylko otrzymał tę wiadomość, powiadomił klub i wsiadł w samolot, by być jak najbliżej chorej matki. Dlatego nie wystąpi też w najbliższym meczu Juventusu.

Cristiano Ronaldo ma tylko matkę. Jego ojciec zmarł w 2005 roku na skutek długotrwałej choroby alkoholowej. Miał 52 lata.

  1. Polka najpiękniejszą zawodniczką w MMA? Oszałamiające zdjęcia!
  2. Marta Linkiewicz wraca do klatki FAME. Fotki mówią wszystko, co za forma
  3. Kobe Bryant. Znamy jego ostatnią wiadomość. Aż ściska w gardle!
  4. Janczyk szukał drużyny przez facebooka. Pisał do legendarnego klubu
  5. Już nie tylko Łukasz Piszczek. Kolejne polskie gwiazdy w Borussii

9 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here