Cristiano Ronaldo opuści Juventus Turyn? Taką informację jeszcze miesiąc temu można było spokojnie obśmiać. Nie działo się bowiem nic, co mogło skłaniać do tak śmiałej tezy. Dziś jednak wiele się zmieniło, a sam Ronaldo może mieć dość Włoch.

Jeszcze na początku lutego nic nie zapowiadało zbliżającej się lawiny. Koronawirus był jedynie ciekawostką, czymś bardzo odległym. Można było się nim martwić w Azji, ale na pewno nie w Europie. Tak pewnie myślała większość mieszkańców Starego Kontynentu.

Niestety, rzeczywistość okazała się być bardzo brutalna. To właśnie Włochy w pierwszej kolejności i najbardziej brutalnie zostały zaatakowane przez pandemię. Być może również dlatego, że na początku starano się lekceważyć problem i żyć normalnie.

Tak samo było z piłką nożną. Mimo narastającego zagrożenia, Serie A grała normalnie i to z kibicami na trybunach. Dopiero ostatnia kolejka najpierw została przełożona, a następnie dograno ją przy zamkniętych drzwiach.

Największy dramat rozpoczął się na przełomie lutego i marca. Całkowita liczba potwierdzonych przypadków zachorowań na koronawirusa we Włoszech to dziś prawie 75 tysięcy. Zmarło łącznie ponad 7 500 osób.

Ronaldo odejdzie z Juventusu?

Koronawirus nie oszczędził również piłkarzy, wśród nich również tych grających w Juventusie. Czyli kolegów Ronaldo. On już kilka tygodni temu wyjechał na Maderę i tam spędza czas, chroniąc się przed szalejącą pandemią. Ostatnie wydarzenia podobno jednak bardzo mocno na niego wpłynęły. Do tego stopnia, że myśli nawet o zmianie klubu i wyjeździe z Włoch.

Jak podają dziennikarze „Diario Gol” Portugalczyk chętnie spojrzy na oferty Manchesteru United, który znajduje się w przebudowie i poszukuje lidera, oraz Paris Saint-Germain, gdzie być może rozpoczną się poszukiwania nowej gwiazdy, jeśli Neymar zechce wrócić do Barcelony.

Czy możliwy jest powrót Ronaldo na Old Trafford? Portugalczyk spędził tam piękny czas, wygrywając m.in. Ligę Mistrzów. W 2009 roku odszedł stamtąd do Realu Madryt za rekordowe wówczas 94 miliony euro.

  1. Arkadiusz Milik bohaterem wielkiej wymiany? To byłby hit!
  2. Liverpool największym pechowcem sezonu? Ta decyzja ich zrujnuje!
  3. Elektryzująca Ewa Brodnicka. Zobacz szokujące zdjęcie pięściarki
  4. Artur Szpilka zakończy karierę? Promotor zszokowany po gali w Łomży
  5. Piłkarze zginęli na drodze. Od tej tragedii mijają właśnie 4 lata

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here