Piękna modelka Daniela Cortes wyznała w mediach społecznościowych, że jej partner znęcał się nad nią fizycznie i psychicznie. W światowych mediach od razu rozpętała się wrzawa. Wszystko również przez, że jej partnerem jest znany piłkarz.

Sebastian Villa to nadzieja południowoamerykańskiej piłki nożnej. 23-letni zawodnik rodem z Kolumbii występował w tym sezonie w argentyńskim klubie Boca Juniors. W 17 meczach zdobył 2 bramki oraz zaliczył 3 asysty. W życiu prywatnym również mu się układało – spotykał się z piękną modelką Danielą Cortes.

Teraz wszystko może się jednak zmienić. Villa został bowiem oskarżony przez swoją partnerkę o znęcania się. Zarówno fizyczne, jak i psychiczne.

– Grozi, że zaszkodzi mi i mojej rodzinie, a wykorzysta do tego ludzi, którzy pracują w moim mieście. Żyję w strachu, a on w mediach zgrywa człowieka mądrego i dojrzałego. Prawda jest inna. Znęca się nad kobietami psychicznie i fizycznie. To jest prawdziwy Sebastian Villa – mówi Daniela Cortes.

Daniela Cortes bita i poniżana przez piłkarza?

– Nie mogę już tego znieść. Muszę coś wam powiedzieć. Wytrzymałam dwa lata, przeżywając trudne chwile. Wybaczałam wiele słów i wiele ciosów, bo liczyłam, że się zmieni i nigdy już się nie wydarzą pewne sprawy. Boję się jednak o moje zdrowie i robię to ze strachu, ponieważ ten człowiek jest dwulicowy – podkreśliła.

Piłkarz odniósł się już do tych oskarżeń – również za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wszystkiemu zaprzeczył i zaznaczył, że nie przyznaje się do winy.

Daniela Cortes w swoim kraju jest bardzo znana. Na instagramie obserwuje ją obecnie 186 tysięcy osób.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

🍃🍃Cuando vez resultados te motivas más.Trabaja en silencio y sin mostrarle a nadie!👊🏼💪🏽

Post udostępniony przez Daniela Cortes M (@danicortesms)

  1. To oni starali się w zimie o Krzysztofa Piątka? Legendarne kluby!
  2. Robert Lewandowski może nie być zadowolony. „To wkraczanie w życie prywatne”
  3. Marcin Najman złamał zalecenia?! Upomina go nawet Zbigniew Boniek
  4. Serie A. Spełnia się koszmar kibiców. Tej decyzji nikt nie cofnie
  5. Robert Lewandowski usłyszał szaloną propozycję. Tego chcą Niemcy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here