Ewa Brodnicka nie daje o sobie zapomnieć ani na chwilę. Pięściarka na początku marca obroniła tytuł mistrzyni świata WBO. Teraz prezentuje swoje wdzięki już bez bokserskich atrybutów.

Brodnicka należy do grona najpopularniejszych sportsmenek w kraju. Pojawiają się jednak opinie, że unika mocniejszych rywalek, a od kariery bokserskiej znacznie bardziej odpowiada jej ścieżka celebrycka. Nie bez kozery mówi się, że najbardziej ekscytującym elementem bokserskiego rzemiosła Brodnickiej są…ceremonie ważenia. Na profilu instagramowym pięściarki pojawiło się nowe zdjęcie, które z pewnością przysporzy jej zarówno wielu zwolenników, jak i przeciwników.

– Czasy, w których luksusowa torebka może posłużyć co najwyżej do ćwiczenia martwego ciągu – widnieje podpis pod zdjęciem, a fani Brodnickiej wyraźnie podzielili się na dwa obozy.

– Piękne przez ogromne P, ja się skupiłem jednak nie na torebce – napisał jeden z użytkowników Instagrama.

Pojawiły się także komentarze nawiązujące do ostatniej absencji w programie przygotowanym przez Kanał Sportowy. Ewa Brodnicka miała być gościem Mateusza Borka, jednak w ostatniej chwili zrezygnowała z udziału w programie. W późniejszym komunikacie informowała o nieznajomości konwencji „Hejt Parku”

– Szkoda, że bałaś się przyjść i olałaś Matiego Borka. Niby Mistrzyni, ale gdy przychodzi, co do czego to? No cóż, tak to jest, jak się lubi być w centrum uwagi – napisał rozczarowany Twitterowicz.

Ewa Brodnicka podbije Amerykę?

Na początku marca Ewa Brodnicka (19-0, 2 KO) pokonała Djemillę Gontaruk (16-7-2, 2 KO), tym samym zawodniczka po raz piąty obroniła pas mistrzyni świata federacji WBO w kategorii super piórkowej. Po zakończonym pojedynku na konferencji prasowej Brodnicka zapowiedziała, że jest gotowa na kolejne wyzwania, tym razem za Oceanem

– Moją przeciwniczką ma być Mikaela Mayer, mocna rywalka, wysoka. Prezentuje amerykański styl, czyli dużo wymian, dużo ciosów, będzie bitka. Bardzo chcę tej walki i mam nadzieję, że wreszcie do tego dojdzie – deklaruje Ewa Brodnicka.

  1. Sławomir Peszko ponownie w centrum uwagi. Jest bezrobotny!
  2. Marcin Najman wskazał swojego kandydata na prezydenta. Nie uwierzysz!
  3. Koronawirus. Nie mamy mistrza Polski. Związek ogłosił decyzję
  4. Artur Szpilka zakończy karierę? Promotor zszokowany po gali w Łomży
  5. Jakub Rzeźniczak kontrowersyjnie o Lewandowskim. To zaskoczy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here