Fame MMA 6. Przed nami szósta gala. Po raz drugi zawitamy w okolice Jasnej Góry. W walce wieczoru Marta Linkiewicz, która zmierzy się z debiutującą Zusje.

Ostatnie miesiące Marta przepracowała bardzo intensywnie — codzienne treningi, dieta, szlifowanie technik parterowych i stójki. Tę spektakularną metamorfozę fani Marty mogą obserwować na bieżąco na jej Insta Stories.

Wszystko wskazuje więc na to, że w oktagonie zobaczymy Linkimaster w wersji 2.0. Na temat umiejętności jej przeciwniczki nie wiele wiadomo. Zusje rozpoczęła już treningi i zapowiada, że będzie gotowa.

Gala Fame MMA 6

Co-main event Fame MMA 6 to długo wyczekiwana walka Wojtek Goli i Rafonixa. Pomimo sympatii, jaką darzą się Panowie, możecie liczyć na ciężkie punche w social mediach. Obaj są złośliwi i lubią docinki słowne, dlatego koniecznie obserwujcie Wojtka i Marcina na Instagramie.

Po szybkim i efektownym zwycięstwie do oktagonu powraca Marcin Najman, który na poprzedniej gali przyjął wyzwanie rzucone mu przez Piotra „Bestię” Piechowiaka. To typowy pojedynek doświadczenia vs siła.

Jak na razie internauci stawiają na Najmana, nie zostawiając przy okazji suchej nitki na Bestii, wciąż wypominając mu sposób, w jaki wyzwał do walki Marcina.

Kolejną z walk na Fame MMA 6 będzie starcie niepokonanego do tej pory Don Kasjo z Maciejem Ratajem. Panowie poznali się w programie „Ex Na Plaży” i zasadniczo można powiedzieć, że nie przepadają za sobą. Maciej ma za sobą starty w sportach sylwetkowych.

To teoretycznie daje mu przewagę siłową, ale tak jak w przypadku walki Najman-Piechowiak — doświadczenie w sportach walki jest wyraźnie po stronie Kasjusza.

Wkrótce kolejny artykuł o gali Fame MMA 6. W nim skupimy się na kolejnych walkach, tej bardzo ciekawie zapowiadającej się gali.

  1. Gwiazda Fame MMA przenosi się do innej federacji. Walka już wkrótce!
  2. Marcin Najman znów zaczepia swojego rywala! Nie za ostro? [WIDEO]
  3. Lukas Podolski wrócił do Polski! Umowa już została podpisana
  4. Lech Poznań pozyskał nowego zawodnika. Gwiazda ekstraklasy!
  5. Już nie tylko Łukasz Piszczek. Kolejne polskie gwiazdy w Borussii

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here