Fame MMA może wkrótce pozyskać kolejną, wielką gwiazdę. Jeśli plotki okażą się prawdą, to już wkrótce może dojść do naprawdę hitowego pojedynku. Nowa gwiazda może bowiem zawalczyć m.in. z Esmeraldą Godlewską.

Esmeralda Godlewska po jednej gali przerwy, znów weszła do klatki Fame MMA. Podczas Fame 3 przegrała z Martą Linkiewicz. W czwartej gali nie wzięła udziału. Na „piątce” była gotowa do kolejnej walki, ale z niej znów wyszła jako pokonana. Tym razem musiała uznać wyższość Eweliny Kubiak.

Wszystko wskazuje na to, że szósta gala super popularnej organizacji będzie jednocześnie tą najbardziej hitową. Dlatego włodarze federacji robią wszystko by karta walk trafiła w gusta nawet najbardziej wybrednych fanów.

Esmeralda Godlewska wystąpi na najbliższej gali? Data wydarzenia i miejsce wydarzenia są już oficjalne ogłoszenie. Fame MMA 6 odbędzie się 28 marca w Częstochowie.

Fame MMA – będą kolejne hity

Karta walk na FAME MMA 6 wciąż nie jest jeszcze znana. Pojawiają się jednak spekulacje, że na kolejnej gali w oktagonie spotkają się prawdziwe gwiazdy internetu i celebryci. Niemal na pewno zmierzą się ze sobą Marcin Najman i Piotr „Bestia” Piechowiak.

Głośno jest również o Esmeraldzie. W internecie już pojawiły się plotki, że Godlewska mogłaby walczyć z Magdą Lubacz.

To zwyciężczyni trzeciej edycji programu TVN Projekt Lady. Takie informacje były kolportowane głównie za pomocą mediów społecznościowych. Szybko pojawiły się plotki, ponieważ taka walka to murowany hit.

Czy taka walka może mieć miejsce? Wszystko jest możliwe. Esmeralda Godlewska z pewnością jest gotowa na nowe wyzwania, ponieważ ma coś do udowodnienia. Dlatego taka walka z pewnością miałaby szansę stać się hitem.

Z kolei Magda Lubacz pochodzi z bardzo usportowionej rodziny. Jej tata jest prezesem klubu piłkarskiego, a jej brat jest czynnym piłkarzem.

  1. Już nie tylko Łukasz Piszczek. Kolejne polskie gwiazdy w Borussii
  2. Lubo Moravcik. Kim był zawodnik, którego zastąpił Mariusz Piekarski?
  3. Robert Lewandowski ośmieszony. Niemieccy eksperci naprawdę to zrobili
  4. Grosicki i Peszko w nowym filmie Patryka Vegi. Mamy WIDEO!
  5. Andrzej Gołota mógł zginąć w ringu. Wieloletnia tajemnica wyszła na jaw

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here