Gerard Pique ma niezwykły plan i bardzo chce go zrealizować. Wszystko wskazuje na to, że jeden z najważniejszych zawodników Barcelony chciał do niego namówić swoich kolegów z zespołu. Wszytko po to, by latem dokonać wielkiego transferu.

Gerard Pique to piłkarz, o którym możemy śmiało mówić, jako o żywej legendzie Barcelony. To wychowanek klubu, rodowity Katalończyk i wszystkie najnowsze sukcesy klubu miały miejsce z jego udziałem. Do Barcelony wrócił w 2008 roku, gdy rozpoczynała się era Pepa Guardioli.

Z Barceloną wygrał wszystko, co było do wygrania. Dlatego nie ma się więc co dziwić, że Pique, to obok Messiego osoba z największym posłuchem w szatni. Bez wątpienia obaj znów chcą sięgnąć po Ligę Mistrzów, a ostatnio wygrali ją przecież w 2015 roku. W drużynie grał wówczas jeszcze chociażby Neymar.

Właśnie Brazylijczyka dotyczy plan, który wypłynął do mediów z barcelońskiej szatni. Pisała o tym m.in. gazeta El Mundo Deportivo. Według dziennikarzy, to właśnie Gerard Pique ujawnił niezwykły plan, na ściągnięcie Neymara ponownie do Hiszpanii.

Według Pique, sami zawodnicy poinformowali władze klubu o gotowości zrzeczenia się części pensji po to, by wygospodarować kolejne środki na transfer Neymara. Tu jednak należy zaznaczyć, że cała rzecz działa się przed pandemią koronawirusa. Już po niej piłkarze i tak musieli się zrzec części zarobków, oczywiście z zupełnie innego powodu, niż potencjalny powrót Brazylijczyka.

Sporo o aktualnej sytuacji w Barcelonie mówi Tomasz Ćwiąkała. Poniżej jeden z jego ostatnich vlogów.

  1. Grzegorz Krychowiak zagra w polskiej lidze? Odpowiedź stała się jasna
  2. Piotr Zieliński już nigdzie nie odejdzie. Wystarczyło to jedno zdanie
  3. Robert Lewandowski wreszcie wyznał prawdę. Czekał z tym długie lata
  4. Robert Kubica znów miał pecha. Kraksa podczas kwarantanny!
  5. Sportowe historie: Grzegorz Lato skrywał jeszcze jeden sekret. „Oferta na stole”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here