Grzegorz Krychowiak nie zagra w ligowym meczu przez co najmniej miesiąc. Niestety, wszystko wskazuje na to, że przerwa może być jeszcze dłuższa.

Grzegorz Krychowiak w ostatnich miesiącach jest w znakomitej formie. Udowodnił to również w niedzielnym meczu przeciwko FK Rostów. Zdobył w nim piękną bramkę, którą po prostu trzeba zobaczyć.

Pierwszy gol był wyjątkowej urody. Dlatego bardzo szkoda, że to bramkarzowi została zapisana bramka samobójcza.

Do przerwy Lokomotiv prowadzi 3:0, a Krychowiak strzelił także bramkę na 3:0, po zagraniu Macieja Rybusa.

Nic więc dziwnego, że po takim meczu Grzegorz Krychowiak odbierał pochwały ze wszystkich stron. Docenili go również eksperci, umieszczając Polaka w jedenastce 22.kolejki rosyjskiej ligi.

Grzegorz Krychowiak jest kluczowym piłkarzem Lokomotiwu w tym sezonie. W lidze rosyjskiej strzelił już dziewięć goli, co jak na środkowego pomocnika jest świetnym wynikiem. Ma na koncie również dwie asysty.

Niestety, szybko na boisku już nie go nie zobaczymy. Liga Rosyjska była jedną z niewielu, która w dobie koronawirusa starała się grać jeszcze normalnie. Taki stan rzeczy nie trwał długo.

Władze tamtejszej ligi ogłosiły już bowiem zawieszenie rozgrywek co najmniej do 10 kwietnia. To oznacz również, że będącymi w świetnej formie Krychowiak, na boisku wróci najwcześniej dopiero za kilka tygodni.

1. Szczyt nieodpowiedzialności byłego selekcjonera. Nie do wiary!