Fame MMA 7, choć nie ma jeszcze oficjalnej daty, to już elektryzuje kibiców. Poprzednia gala (odbyła się 28 marca) znów okazała się sukcesem, choć z racji panującej epidemii, trzeba było ją zorganizować w studiu telewizyjnym. W walce wieczoru Marta Linkiewicz pokonała decyzją sędziów Zusje.

Obserwatorzy nie mieli wątpliwości. Choć Fame MMA to wciąż federacja typowo freak’owa, to akurat podczas szóstej edycji mogliśmy oglądać kilka ciekawych, sportowych walk.

Mimo braków technicznych, podobać mogła się walka wieczoru. Obie panie, choć muszą się jeszcze sporo nauczyć, to dały prawdziwe show.

Najlepsze były chyba jednak dwie pierwsze walki. Obie odbyły się na pełnym dystansie, a w drugiej z nich doszło do nie lada niespodzianki. Zawodowy fighter Alan Kwieciński przegrał decyzją sędziów z aktorem Arkadiuszem Tańculą. Tańcula znany jest m.in. z hitowego serialu telewizji Puls – „Lombard. Życie pod zastaw”.

W innych ciekawych walkach Marcin Najman przegrał z Piotrem Piechowiakiem, a Wojciech Gola (współwłaściciel Fame MMA) pokonał w pierwszej rundzie Rafonixa.

Kiedy Fame MMA 7?

To właśnie ten ostatni zdradził przybliżony termin najbliższej gali, czyli Fame MMA 7.

– Z tego co wiem, taka walka miałaby się odbyć w maju, ale event jest przełożony. Eventy majowe chyba są w październiku, nie chcę się wypowiadać za włodarzy. – powiedział Rafonix.

Jak podaje portal Super Express, Wojtek Gola, czyli jeden z właścicieli federacji, zapytany o Fame MMA 7 podczas konferencji prasowej odpowiedział:

– Na dzień dzisiejszy sytuacja na świecie jest taka, że będzie pewnie troszkę dłuższa przerwa między tą a kolejną galą. Cieszę się, że jesteśmy w ogóle w stanie galę zorganizować, to jest coś wielkiego.

  1. Sportowe historie: Sven Hannawald. Najwyższa cena historycznego sukcesu
  2. Krzysztof Stanowski ujawnił zarobki w Ekstraklasie. Zniewalające kwoty!
  3. Krzysztof Piątek będzie miał nowego trenera? Wielkie nazwisko!
  4. Kobe Bryant. Gdzie jest jego grób? Media z USA są w wielkim szoku
  5. Sportowe historie: Najsłynniejsza konferencja prasowa w historii sportu. „Mam HIV”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here