Damian Kostrzewa w swojej drugiej walce w MMA przegrał przez nokaut w drugiej rundzie z Pawłem „Trybsonem” Trybałą. W pierwszej szło mu lepiej, bo jeden sierpowy doszedł do głowy „Trybsona”. W tej sytuacji były piłkarz ręczny przez przypadek wsadził mu palec do oka. 

Były uczestnik programu „Warsaw Shore” miał dostać innego rywala, rozpoczął już zresztą pod niego przygotowania, jednak finalnie przypadła mu walka z Damianem Kostrzewą. Walka zapowiadała się bardzo ciekawie.

Damian Kostrzewa to były piłkarz ręczny, reprezentant Polski w tej dyscyplinie. Latem 2018 roku, w wieku 30 lat postanowił jednak skończyć z szczypiorniakiem na rzecz mieszanych sztuk walki. Swoją debiutancką walkę na gali RWC wygrał, teraz miało być inaczej.

Podczas gali FFF2 swój drugi pojedynek w karierze stoczył Damian Kostrzewa. Były piłkarz ręczny Vive Kielce SPR Stali Mielec i Wybrzeża Gdańsk musiał jednak uznać wyższość Pawła Trybały. Popularny „Trybson” pokonał byłego szczypiornistę przez TKO w 2. rundzie.

„Trybson” pokonał Kostrzewę

„Trybson” przez cały pojedynek był zawodnikiem lepszym. To on był stroną przeważającą, był bardziej energetyczny i dążył do starcia. Kostrzewa z kolei zaczął spokojnie, choć gdy obaj byli w krótkim dystansie, to starał się bić mocnym sierpem na głowę „Trybsona”.

W drugiej rundzie nie było już jednak wątpliwości. Paweł Trybała dokończył dzieła – dobił konkurenta pod siatką efektownymi kolanami. To jego drugie zwycięstwo w FFF MMA.

Jednak w pierwszej rundzie mogło być różnie. Kostrzewa „poczęstował” Trybałę soczystym sierpowym. – Chyba rykoszetem jakiś palec wleciał w moje oko, bo mam trochę przyciemniony obraz – mówił tuż po walce dla portalu MMA.pl.

-Było niebezpiecznie. Lekko mnie to zdeprymowało, już w pierwszej rundzie zauważyłem, że zaczynam gorzeć widzieć na to oko. Na szczęście realizowałem swój plan, słuchałem się narożnika. Dziękuję trenerom za dobry plan – dodał popularny „Trybson”.

  1. Cristiano Ronaldo przerwał milczenie! Mówi wprost: wstawiłem się!
  2. Lubo Moravcik. Kim był zawodnik, którego zastąpił Mariusz Piekarski?
  3. EURO 2020 bez transmisji w polskiej TV? „Oczekiwania są kosmiczne”
  4. Grosicki i Peszko w nowym filmie Patryka Vegi. Mamy WIDEO!
  5. Andrzej Gołota mógł zginąć w ringu. Wieloletnia tajemnica wyszła na jaw

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here