Krzysztof Piątek będzie miał swojego polskiego następcę w Milanie? Na pewność jeszcze za wcześnie, ale włoskie media donoszą, że to bardzo prawdopodobne. Dużo więc wskazuje na to, że w Mediolanie tylko przez pół roku wytrzymają bez Polaka w składzie.

W styczniu byliśmy świadkami jednej z najdłuższych sag transferowych zimowego okienka. Krzysztof Piątek, jeszcze rok temu noszony w Mediolanie na rękach i witany, jak zbawiciel, pod koniec stycznia został oddany bez żalu. Co więcej, w Milanie słychać było ulgę, że polskiego napastnika udało się sprzedać za dobre pieniądze.

Zastąpił go Zlatan. Przyjście do klubu Ibrahimovicia przewróciło klubową hierarchię napastników do góry nogami. W styczniu to już nie Piątek był pierwszym wyborem trenera, a charyzmatyczny Szwed.

Szwedzki napastnik szybko zrobił swoje, strzelił kilka goli, a Milan troszeczkę dźwigną się w tabeli. Teraz jednak we Włoszech nikt nie myśli o piłce. Szalejący tam koronawirus zbiera mordercze żniwo wśród mieszkańców, zwłaszcza północnej części Italii.

Krzysztof Piątek. Arkadiusz Milik będzie jego następcą w Milanie?

Samego Zlatana we Włoszech już nie ma. Wyjechał do Szwecji i tak naprawdę nie wiadomo czy w ogóle jeszcze do Milanu wróci. To otwiera pole do spekulacji, co szybko podchwycili zresztą włoscy dziennikarze. Ich zdaniem AC Milan szykuje transfer następcy Szweda.

Według najbardziej prestiżowego włoskiego dziennika sportowego, Arkadiusz Milik jest jednym z kandydatów do zastąpienia Zlatana Ibrahimovicia w AC Milan.

Zdaniem „La Gazzetta dello Sport”, Milik raczej nie przedłuży kończącej się w 2021 roku umowy z Napoli. Dla tego klubu więc najbliższe lato będzie ostatnim momentem, by spieniężyć Polaka.

Arkadiusz Milik w obecnym sezonie zagrał w 22 meczach, w których zdobył 12 bramek.

  1. Neymar uciekł po cichu z Paryża. Wstrząsające kulisy całej akcji!
  2. Fame MMA płaci aż tyle? Zawodnik ujawnił szokujące dane
  3. Błaszczykowski pomoże w walce z koronawirusem. Niezwykły gest piłkarza
  4. Igrzyska Olimpijskie. Historia się powtarza. Gdzie miały odbyć się w 1940?
  5. Premier League. Piękny gest wielkiego klubu! Hotel na walkę z wirusem!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here