Krzysztof Piątek od prawie dwóch lat gra zagranicą i w tym czasie zdążył usłyszeć już cały świat. Najpierw próbował podbić Serie A, a teraz stara się odbudować w niemieckiej Bundeslidze. W międzyczasie udało mu się uzbierać całkiem pokaźną kolekcję unikalnych pamiątek piłkarskich.

Rozgrywki Bundesligi szykują się do wznowienia sezonu. Wszystkie drużyny trenują, oczywiście z zachowaniem ostrożności, szykując się do zbliżających się spotkań. Plan jest taki, by do gry wrócić najpóźniej do 16 maja.

Krzysztof Piątek wrócił więc do treningów, ale na szczęście nie ograniczył równocześnie swojej aktywności w mediach społecznościowych. Ostatnio na instagrama wrzucił chociażby kolekcję swoich pamiątek piłkarskich. Trzeba przyznać – jet imponująca.

Do tego zadania wyznaczył go inny reprezentant Polski – Jan Bednarek. Jest to bowiem część akcji, którą w swoich mediach społecznościowych realizują znani piłkarze.

Krzysztof Piątek pokazał swoje piłkarskie pamiątki

Zadaniem naszego napastnika było zaprezentowanie kolekcji swoich piłkarskich pamiątek. Piątek zademonstrował swoim kibicom pięć skarbów, skrupulatnie je opisując.

– Coś dla fanów Ekstraklasy, Serie A i Bundesligi – napisał Polak w opisie zdjęcie. – Prezentuję dwie piłki po hat-trickach w barwach Cracovii i Genoi, koszulkę od Cristiano Ronaldo, nagrodę od AC Milan z gali Gentleman Fair Play za najładniejszego gola w sezonie 2018/19 oraz statuetkę zawodnika meczu – dodał polski snajper.

Gdy sezon zostanie wznowiony, Hertha będzie musiała bronić się przed spadkiem. Berlińczycy zajmują 13 miejsce w tabeli i mają sześć punktów przewagi nad strefą spadkową.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here