Krzysztof Piątek znalazł się w niełatwej sytuacji. Transfer Zlatana Ibrahimovicia do Milanu sprawił, że Polakowi może zostać jedynie rola zmiennika szwedzkiej gwiazdy.

„Czarne chmury nad Piątkiem”. To chyba najczęściej pojawiający się tytuł, nie tylko w polskiej, ale również w zagranicznej prasie. Rzeczywiście, sytuacja naszego napastnika nie napawa optymizmem. Nie dość, że w tym sezonie jest w kiepskiej formie, to właśnie ściągnięto mu konkurenta.

Zlatan Ibrahimović to piłkarz, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Były zawodnik m.in. Juventusu, Interu, Barcelony czy PSG właśnie podpisał kontrakt z Milanem. Dla niego będzie to już druga przygoda z tym klubem. Za pierwszym razem udało się wygrać mistrzostwo Włoch, a sam Szwed został królem strzelców Serie A.

Nie dziwi więc fakt, że w wszyscy kibice Milanu czują niezwykłe podekscytowanie. Każdy z nich oczekuje, że „Ibra” już najbliższy mecz zacznie w pierwszym w pierwszym składzie. To z kolei oznaczałoby, że zabraknie w nim Piątka.

Krzysztof Piątek jednak zdążył już wyrobić sobie solidną markę. Dlatego jeśli postanowi opuścić AC Milan, to chętni na niego na pewno się znajdą.

– Ofertę powrotu złożyła mu Genoa, ale „Pjona” nie jest zainteresowany. Ostatnio angielski „Daily Mail” zasugerował, że Polakiem interesuje się RB Lipsk. Z kolei włoska „La Gazzetta dello Sport” napisała wczoraj, że Piątka chętnie widziałaby u siebie Fiorentina. W grę wchodziłoby wypożyczenie z opcją pierwokupu po sezonie – piszę dzisiejszy „Super Express”.

Na dziś nie można jednak niczego przesądzać. Wszak nie jest wcale pewne, czy działacze włoskiego klubu w ogóle chcą się Piątka pozbywać. Trzeba przecież pamiętać, że Zlatan ma już 38 lat.

  1. Cristiano Ronaldo przerwał milczenie! Mówi wprost: wstawiłem się!
  2. Lubo Moravcik. Kim był zawodnik, którego zastąpił Mariusz Piekarski?
  3. EURO 2020 bez transmisji w polskiej TV? „Oczekiwania są kosmiczne”
  4. Grosicki i Peszko w nowym filmie Patryka Vegi. Mamy WIDEO!
  5. Andrzej Gołota mógł zginąć w ringu. Wieloletnia tajemnica wyszła na jaw

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here