Krzysztof Piątek wpadł z deszczu pod rynnę. A może nawet gorzej! O ile jego były klub, AC Milan w ostatnich tygodniach poprawił swoje wyniki i zajmuje 7.miejsce w tabeli, to jego nowy klub, Hertha niebezpiecznie zbliża się do strefy spadkowej. Przecież nie tak miało być!

Hertha Berlin miała mocarstwowe plany. Nowy, bogaty właściciel, wielkie pieniądze na transfery i trener, który w Niemczech wciąż jest dobrze kojarzony ze względy na brązowy medal mistrzostw świata w 2006 roku. W tej układance wszystko miało mieć ręce i nogi.

Niestety, już pierwsze tygodnie Piątka w Berlinie to prawdziwa tragikomedia. Polak trafiał do klubu na osobiste życzenie Jurgena Klinsamnna. To on oczarował naszego napastnika motywacyjną przemową, po której ponoć wszyscy mieli ciarki.

Dlatego wszyscy mówili, że Krzysztof Piątek zrobił dobrze odchodząc z Seria A do Bundesligi. Tymczasem Klinsamanna w Hercie już nie ma, a sam klub notuje fatalne wyniki. W ostatniej kolejce przegrał u siebie 0:5 z FC Koeln.

Krzysztof Piątek może czuć się oszukany?

Nie brakuje więc głosów, że Piątek może czuć się oszukany. Takie opinie wysnuwają bowiem również eksperci. – Pytanie o to, dlaczego Krzysztof Piątek wybrał Herthę, choć podobno na brak ofert nie narzekał, staje się coraz bardziej zasadne – pisał w swoim felietonie dla Przeglądu Sportowego redaktor Dariusz Faron.

– Słyszałem, że nie bez znaczenia była obecność w klubie Juergena Klinsmanna. Tymczasem „Klinsi” po kilku komplementach pod adresem Polaka zwinął manatki. Mówi się, że w Berlinie są wielkie ambicje i projekt na lata, ale przecież dla „Piony” liczy się przede wszystkim tu i teraz, odbudowanie się po koszmarnych miesiącach w Mediolanie.

– Już wiadomo, że na Stadionie Olimpijskim będzie o to trudno, bo Hercie, mimo mocarstwowych planów, bliżej obecnie do 2. Bundesligi niż do wielkości – dodawał Faron.

Dalej poszedł Tomasz Ćwiąkała, komentator Canal+, który w serwisie youtube prowadzi również swojego vloga. – Moim zdaniem Piątek i jego doradcy mogą czuć się oszukani – powiedział.

  1. Robert Lewandowski wreszcie wyznał prawdę. Czekał z tym 8 lat
  2. VAR w Anglii to pośmiewisko! Zobaczcie, czego nie zauważyli sędziowie!
  3. Łukasz Piszczek usłyszał złe wieści. Borussia wciąż nie podjęła decyzji
  4. PKO Ekstraklasa ma nową gwiazdę? Patrzymy na Daniego Ramireza
  5. Już nie tylko Łukasz Piszczek. Kolejne polskie gwiazdy w Borussii

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here