Krzysztof Stanowski to bez wątpienia jeden z najlepiej poinformowanych dziennikarzy sportowych w Polsce. Również dlatego jego portal – Weszło.com – to dziś jeden z najbardziej opiniotwórczych sportowych serwisów w Polsce. Do tego, podobnie jak szef i założyciel, dysponuje znakomitą wiedzą.

Stanowski swojej wiedzy używa często w swoich felietonach. Ukazują się w każdy wtorek i często możemy tam przeczytać o zakulisowych gierkach, negocjacjach czy kwotach transferowych. Ta rubryka nie dość, że jest często czytana, to jeszcze najbardziej komentowana.

Teraz dziennikarz swoją wiedzę wykorzystuje w swoim nowym projekcie. Kanał Sportowy na youtube produkuje wiele ciekawych programów, w tym „Stanowisko” autorskie dziecko Stanowskiego.

W najnowszym odcinku postanowił ujawnić zarobki piłkarzy występujących w PKO BP Ekstraklasie. Temat na pewno na czasie. Od wybuchu epidemii koronawirusa sporo mówi się o renegocjacjach kontraktów zawodników, którzy będą musieli zejść ze swoich wymagań.

Krzysztof Stanowski ujawnia zarobki piłkarzy

Krzysztof Stanowski ujawnił na przykład, że Artur Jędrzejczyk w Legii Warszawa zarabia 200 tys. złotych miesięcznie. Niewiele mniej zarabia Domagoj Antolić (150 tys.) czy Marko Vesović (113 tys. złotych miesięcznie). Najbardziej poszkodowany może być młody Karbownik, który co miesiąc inkasuje „tylko” 12 tys. złotych pensji podstawowej. Bo oczywiście do tego należy doliczyć premie, chociażby za wygrane mecze.

W innych klubach również dobrze płacą. W takim Lechu Poznań Christian Gytkjaer inkasuje 120 tys, złotych. Krzysztof Stanowski jednak zaznaczył, że do tej kwoty (poza premiami) należy doliczyć kwotę z podpis na kontrakcie. – To może czynić go najlepiej zarabiającym piłkarzem w Polsce – powiedział Stanowski.

Jagiellonia Białystok to kolejny klub, w którym można nieźle zarobić. Taras Romańczuk otrzymuje co miesiąc 60 tys. złotych. Gwiazda drużyny – Ivan Runje – inkasuje bowiem 20 tys. złotych więcej.

Więcej o zarobkach piłkarzy można dowiedzieć się z poniższego filmu. Stanowski przekazał bowiem zarobki zawodników z większej ilości klubów.

  1. Sportowe historie: Sven Hannawald. Najwyższa cena historycznego sukcesu
  2. Mateusz Borek. Zwrot akcji w sprawie pracy w Polsacie? Niespodziewany!
  3. NBA. Niezwykłe objawy koronawirusa. Wszystko ujawnił zarażony koszykarz
  4. Arkadiusz Milik przedstawił „szokujące” żądania. Naprawdę chce aż tyle?
  5. Sportowe historie: Najsłynniejsza konferencja prasowa w historii sportu. „Mam HIV”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here