14 września w Londynie odbędzie się jubileuszowa gala KSW. Będzie to 50. gala zorganizowana przez Konfrontację Sztuk Walki. Podczas niej dojdzie do powrotu do klatki jednej z największych gwiazd organizacji.

Mowa o Tomaszu Narkunie, który w swoim ostatnim pojedynku pokonał legendę polskiego MMA, Mameda Chalidowa. „Żyrafa” zmierzy się z Przemysławem Mysialą. Fighterzy powalczą o pas wagi półciężkiej.

Gala w Londynie będzie sentymentalna dla Tomasza Narkuna. To właśnie podczas walki w Lodynie, na gali oznaczonej numerem 35 „Żyrafa” zdobył swój pierwszy pas mistrzowski. Wówczas w walce na KSW pokonał Gorana Reljicia. Miało to miejsce w październiku 2015 roku.

Choć Narkun jest już teraz niekwestionowaną gwiazdą KSW, to z pewnością będzie chciał odnieść kolejne zwycięstwo na gali w Londynie. „Żyrafa” jest faworytem walki z Mysialą. Jego rywal to były fighter organizacji Bellator. Według niektórych ekspertów zestawienie jest dziwne, głównie z tego względu, że stawiający pierwsze kroki w KSW zawodnicy na początku dostają walki na „przetarcie”. Przemysław Mysiala bez wątpienia został rzucony na bardzo głęboką wodę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here