Legia Warszawa szykuje niespodziewany transfer. Do zespołu może dołączyć zawodnik, który jeszcze dwa lata temu grał w pierwszej lidze.

Legia Warszawa zimuje na pozycji lidera PKO BP Ekstraklasy i rozgląda się za kolejnymi wzmocnieniami. Nikt w tym klubie nie chce bowiem, by drugi rok z rzędu tytuł Mistrza Polski lądował gdzieś poza stolicą. Tym samym już na początku stycznia ruszono na zakupy.

Ta informacja zaskoczyła jednak wszystkich. Mająca mocarstwowe plany Legia chce piłkarza, który w Śląsku Wrocław lawirował między pierwszym składem i ławką rezerwowych. A jednak, to prawda. Wszystko bowiem potwierdził sam klub z Warszawy.

Mateusz Cholewiak o krok od Legii Warszawa

Mateusz Cholewiak jest o krok od transferu do Legii Warszawa. Obecny piłkarz Śląska Wrocław przeniesie się do stolicy po przejściu testów medycznych.

„Mateusz Cholewiak przejdzie w środę testy medyczne w Legii Warszawa. Jeśli zakończą się pomyślnie, 29-letni zawodnik podpisze kontrakt i w sobotę wyjedzie z drużyną na zimowy obóz przygotowawczy” – poinformowała Legia Warszawa w mediach społecznościowych.

O tym, że Mateusz Cholewiak jest bardzo blisko transferu do wicemistrzów Polski, poinformował na Twitterze dziennikarz Canal+, Tomasz Ćwiąkała.

To ogromne zaskoczenie. Mateusz Cholewiak w Śląsku Wrocław rozegrał w tym sezonie 587 minut na 1800 możliwych, a więc był na placu gry przez około 33% możliwego czasu. Dodatkowo w PKO BP Ekstraklasie zadebiutował dopiero dwa lata temu. Wcześniej, przez wiele lat, grał na drugim i trzecim poziomie rozgrywkowym. W latach 2014 – 2018 grał w PGE Stali Mielec.

Wszystko wskazuje jednak na to, że Mateusz Cholewiak lada dzień podpisze kontrakt w Legii Warszawa.

  1. Dawid Kubacki zachwycił kibiców. To przejdzie do annałów!
  2. Wisła Kraków ma fantastycznych kibiców. Tego gestu nie zapomnimy!
  3. Reprezentacja Polski. Znamy skład naszej kadry na EURO 2020
  4. Kamil Grosicki przed piekielnie trudnym zadaniem! Zagra z potęgą
  5. Już nie tylko Łukasz Piszczek. Kolejne polskie gwiazdy w Borussii

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here