Liverpool od dekad kojarzony jest przede wszystkim z czerwonymi koszulkami. Zresztą określa się ich jako „The Reds”, co najlepiej mówi o przywiązaniu do koloru czerwonego. Nic więc dziwnego, że gdy wyciekły nowe koszulki Liverpoolu, kibice zaczęli protestować.

Tylko koniec świata miał zabrać Liverpoolowi mistrzostwo Anglii. The Reds przez wiele tygodni kroczyli w Premier League od zwycięstwa do zwycięstwa (po drodze notując tylko jedną porażkę i jeden remis), aż nagle… świat się zatrzymał.

30 lat czekali kibice tego klubu na tytuł mistrzów Anglii. W momencie, gdy wydawało się to więcej niż pewne, nagle okazuje się, że niczego jeszcze nie można być pewnym. Nie ma bowiem ostatecznie decyzji. Dlatego wciąż nie wiemy, czy sezon w Anglii zostanie zakończony, wznowiony, czy może anulowany.

Liverpool. Wyciekła koszulka na nowy sezon

O anulację sezonu apelował zresztą Alan Shearer. Legenda angielskiej piłki stwierdził, że sezon powinien zostać uznany za nieodbyty. Tym samym Liverpool nie powinien otrzymać mistrzostwa Anglii za sezon rozgrywkowy 2019/2020.

– Jeśli zapadnie decyzja, o tym, że rozgrywki zostają zakończone, nie ma mowy o wyłanianiu zwycięzców i przegranych. To byłoby okropne dla kilku klubów, dla Liverpoolu w szczególności. Ale to jedyne wyjście – pisze Anglik.

To jednak nie koniec zmartwień kibiców Liverpoolu. Kilka dni temu wyciekła nowa koszulka „Te Reds” na przyszły sezon. Trzeba przyznać, że ze słynnym kolorem czerwonym w ogóle nie ma nic wspólnego. Co prawda jest to koszulka wyjazdowa, ale kibice nie przebierają w słowach. Ta koszulka im się po prostu nie podoba.

Jeden z kibiców napisał. – Nie wiem czy to jest najbrzydsza koszulka, jak widziałem w życiu. Ale nie, to jednak jest najbrzydsza koszulka.

A co Wy myślicie na temat tej koszulki. Jeśli przeciek okaże się prawdą, to drużyna Jurgena Kloppa wyjazdowe mecze będzie grała w barwach seledynowych.

  1. Lewandowski i Piątek zostaną skoszarowani? Szalony pomysł Bundesligi!
  2. Fame MMA płaci aż tyle? Zawodnik ujawnił szokujące dane
  3. Koronawirus. Kolejna polska liga zostanie zawieszona. Kontrowersje!
  4. Igrzyska Olimpijskie. Historia się powtarza. Gdzie miały odbyć się w 1940?
  5. Premier League. Piękny gest wielkiego klubu! Hotel na walkę z wirusem!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here