Marcin Najman, jak na zawodnika Fame MMA przystało, założył swój kanał na youtube. Na razie ukazał się tam m.in. wywiad Januszem Korwinem-Mikke oraz krótkie Q&A. To właśnie w tym drugim formacie przypomniał historię, która miała miejsce kilkanaście lat temu. Jej głównym bohaterem był Mateusz Borek.

Marcin Najman nie schodzi z czołówek portalów internetowych. Mimo, że przegrał swoją ostatnią walkę z debiutującym w MMA kulturystą, to wciąż nie może opędzić się od potencjalnych przeciwników. Mocno dogryzają mu m.in. Tomasz Adamek oraz Piotr Świerczewski.

Fani jednak się od niego odwracają. Widać to chociażby po jego nowym projekcie – kanale na youtube. Pierwsze filmiki cieszą się sporą popularnością, a sam autor zapowiada już kolejne. W najbliższym czasie zobaczymy tam chociażby wywiad ze współwłaścicielem Fame MMA Wojtkiem Golą.

Będzie to z pewnością bardzo ciekawy wywiad, ale nie mniej ciekawe materiały już są dostępne na jego kanale. Mamy tu na myśli przede wszystkim jego Q&A. Można było bowiem się z niego sporo dowiedzieć.

Marcin Najman: wszystko zaczęło się od Mateusza Borka

Najman m.in. zdradził, skąd się wziął jego przydomek ringowy: El Testosteron. Że wszystko zaczęło się bowiem od… Mateusza Borka. – W 2005 roku podczas gali boksu w Mysłowicach, gdzie walczyłem z Milanem Becakiem, Mateusz Borek w studiu zaczął się tak wyrażać na mój temat. Wszyscy podchwycili i tak zostało do dzisiaj – powiedział Najman.

To nie jedyny ciekawy fakt zdradzony w jego filmiku. Marcin Najman odniósł się również do swoich planów sportowych. Wiemy już na pewno, że przegrana walka z Piotrem Piechowiakiem, nie była jego ostatnią walką w formule MMA. – Przedłużyłem kontrakt z Fame MMA. Tam odbędzie się moja pożegnalna walka lub walki. Nie mogę wam jeszcze zdradzić rywala. Poinformują was o tym władze federacji – powiedział.

  1. To oni starali się w zimie o Krzysztofa Piątka? Legendarne kluby!
  2. Robert Lewandowski może nie być zadowolony. „To wkraczanie w życie prywatne”
  3. Marcin Najman złamał zalecenia?! Upomina go nawet Zbigniew Boniek
  4. Serie A. Spełnia się koszmar kibiców. Tej decyzji nikt nie cofnie
  5. Robert Lewandowski usłyszał szaloną propozycję. Tego chcą Niemcy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here