Marcin Najman jest na ostatniej prostej przygotowań do walki na Fame MMA 6. Jego przeciwnikiem będzie Piotr „Bestia” Piechowiak. Przed tym starciem postanowił jeszcze udzielić kilku wywiadów. W jednym z nich powiedział, kto jego zdaniem mógłby wygrać wybory prezydenckie.

Marcin Najman wyraźnie odżył po związaniu się federacją Fame MMA. Przed tym miał fatalną passę – najpierw w dwóch walkach bokserskich musiał się poddać ze względu na poważną kontuzję. Z kolei na gali MMA, FFF 1 w czerwcu ubiegłego roku przegrał już w pierwszej rundzie z Pawłem „Trybsonem” Trybałą.

Jednak w swoim debiucie w Fame MMA spisał się bardzo dobrze. Podczas gali nr 5 pokonał w pierwszej rundzie Bonusa BGC, prezentując przy tym bardzo dobrą formę. Ją zawdzięcza również powrotowi do zdrowia.

– To geniusz doktora Romana Brzózki. To jest coś niesamowitego, żeby po takiej kontuzji (całkowite zerwanie ścięgien), doprowadzić moją prawą rękę do takiego stanu – zachwycał się w wywiadzie Najman.

Marcin Najman wskazuje swojego kandydata w wyborach prezydenckich

W najbliższą sobotę przeciwnikiem „El Testosterona” będzie Piotr Piechowiak. „Bestia”, bo taki przydomek nosi rywal Najmana, na co dzień zajmuje się treningiem personalnym oraz kulturystyką.

W wywiadach przed walką nie mówi jednak tylko o przeciwniku. W rozmowie z Kamilą Biedrzycką dla „Super Expressu” stwierdził nawet, kto mógłby wygrać zbliżające się wybory prezydenckie.

– Nie chcę się za bardzo wikłać w politykę, ale minister zdrowia to jest heroiczny człowiek, o heroicznych czynach! Po jego oczach widać, że on już prawie w ogóle nie śpi. Myślę, że dziś wzbudza największe zaufanie społeczne i gdyby brał udział w wyborach prezydenckich, to by je wygrał – mówi Najman.

Gala Fame MMA 6 odbędzie się w najbliższą sobotę za pośrednictwem PPV.

  1. To ostatni gol w światowej piłce? Taki piękny, padł wczoraj [WIDEO]
  2. Marcin Najman nikogo się nie boi. Wyzywa kolejnych rywali
  3. Liverpool. Wyciekła koszulka na nowy sezon. Szok, kibice protestują!
  4. Igrzyska Olimpijskie. Historia się powtarza. Gdzie miały odbyć się w 1940?
  5. Marc-Andre ter Stegen zmieni profesje? Sprawdza się w nowej roli

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here