Marcin Najman przegrał swoją ostatnią walkę, ale nie schodzi z czołówek sportowych mediów. Wszystko za sprawą jego potencjalnych przeciwników, którzy ustawili się do niego wręcz w kolejce. Z jednych z nich, Najmanowi jest wyjątkowo nie po drodze. Wygłosił do niego bardzo mocne oświadczenie, obraził i zaprosił na sparing do Częstochowy!

Marcin Najman nie może opędzić się od potencjalnych przeciwników. Przez miesiąc otrzymał już kilka propozycji, choć trudno powiedzieć, by były one poważne. Media jednak huczą od plotek. Na Najmana szykują się bowiem znani Piotr Świerczewski czy promotor Mariusz Grabowski. Najmana wyzywał również bokser Tomasz Adamek.

Burza w sieci rozpoczęła się mniej, niż miesiąc temu. Dokładnie 28 marca na gali Fame MMA 6 Marcin Najman przegrał z kulturystą Piotrem Piechowiakiem. Dostał potężny nokaut już w pierwszej rundzie i z klatki musiał wyjść, jako pokonany.

Na to czekali tylko jego „koledzy” z branży. Niemal od razu na Najmana wylało się wiadro hejtu i zaczepek. A zaczepiał go chociażby słynny bokser Tomasz Adamek, promotor Mariusz Grabowski, czy były reprezentant Polski w piłce nożnej Piotr Świerczewski. Ten ostatni zaczął nawet niedawno swoją przygodę z MMA. Podczas gali FFF 2 w grudniu w Zielonej Górze pokonał swojego przeciwnika po wyrównanym, trzyrundowym pojedynku.

Marcin Najman wyzywa Piotra Świerczewskiego

To właśnie ten ostatni jest ostatnio najaktywniejszy w zaczepianiu Najmana. Marcin Najman oczywiście nie przywykł do siedzenia cicho i w bardzo mocnych słowach odniósł się do byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej.

– W Fame MMA nie ma dla niego (Świerczewskiego) miejsca, dlatego moja walka z nim staje się praktycznie niemożliwa. To z kolei powoduje, że przeszła koło niego wielka wypłata – wskazuje Marcin Najman.

Potem było już dużo mocniej. – Posłuchaj, frajerzyno! Jeżeli masz choć trochę godności i honoru i jeżeli bierzesz odpowiedzialność za to, co mówisz, za te wszystkie rzeczy, które wygadujesz w moim kierunku, to zabieraj rękawice i przyjeżdżaj do Częstochowy. I się sprawdzimy – na szybko, na sportowo. Od jutra jestem do dyspozycji każdego dnia – wypalił 41-latek.

  1. Znany piłkarz znęcał się nad piękną modelką. Wstrząsające zeznania [FOTO]
  2. Kamil Stoch przed trudnym wyzwaniem. Tak źle jeszcze nie było
  3. Marcin Najman złamał zalecenia?! Upomina go nawet Zbigniew Boniek
  4. Serie A. Spełnia się koszmar kibiców. Tej decyzji nikt nie cofnie
  5. Robert Lewandowski usłyszał szaloną propozycję. Tego chcą Niemcy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here