Marcin Najman postanowił zaangażować się w nową działalność. Od kilku tygodni działa jego kanał na youtube „W ringu z Najmanem”, a sam zawodnik jest dużo bardziej aktywny w social mediach. Nie przeszkadza mu nawet panująca pandemia i związane z nią obostrzenia. Czy złamał jedno z nich? Twitter po prostu zawrzał, bowiem do dyskusji włączył się nawet Zbigniew Boniek. 

Marcin Najman, choć przegrał swoją ostatnią walkę, to nie schodzi czołówek sportowych mediów. Jego pojedynek z Piotrem „Bestią” Piechowiakiem zakończył się już w pierwszej rundzie. Wygrał oczywiście Piechowiak, dla którego był to debiut w klatce.

Najman nie ma jednak zamiaru rezygnować z dalszej kariery w formule MMA. Równocześnie postanowił rozpocząć jeszcze jedną działalność. Niedawno zadebiutował na YouTube w nowym formacie. W jego talk-show pt. „Mocne uderzenie” gościł Janusza Korwin-Mikkego, a sportowiec nie ukrywa, że ma w planach kolejne odcinki.

Marcin Najman upomniany przez Zbigniewa Bońka

Były pięściarz aktywnie korzysta ze swojego czasu i bryluje w mediach społecznościowych. Całkiem niedawno zamieścił na Twitterze wpis, który… skontrował Zbigniew Boniek.

Marcin Najman zamieścił w serwisie Twitter zdjęcie ze spaceru z córką. „Ależ mamy pogodę” – napisał zawodnik. Na fotografii widać, jak Najman i jego córeczka spacerują po parku.

Na tweeta Najmana zareagował… prezes PZPN Zbigniew Boniek. Odpowiedź szefa polskiej federacji piłkarskiej nie była jednak przyjemna. Były piłkarz m.in. Juventusu Turyn postanowił bowiem wbić Najmanowi szpileczkę. Wszystko ze względu na fakt, że zauważył, iż zawodnik mieszanych sztuk walki nie ma twarzy obowiązkowej maseczki. „A maseczka gdzie, kolego?” – zapytał.

Zawodnik popularnej organizacji Fame MMA z pewnością nie będzie zadowolony, ponieważ pod wpisem Bońka zaroiło się od komentarzy.

Marcin Najman szybko odpowiedział jednak, że zdjęcie zostało zrobione w prywatnym parku, przy jego domu. Dlatego nie złamał obowiązujących obostrzeń.

  1. Artur Szpilka już to wie. Mocny atak stał się hitem twittera
  2. Barcelona straci szansę na tytuł?! Decyzja wkrótce, kibice są wściekli
  3. Paul Pogba zdradził tajemnicę sprzed wielu lat. Wszystko przez Fergusona!
  4. Serie A. Spełnia się koszmar kibiców. Tej decyzji nikt nie cofnie
  5. Robert Lewandowski usłyszał szaloną propozycję. Tego chcą Niemcy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here