Marcin Najman nie może opędzić się od potencjalnych przeciwników. Przez miesiąc otrzymał już kilka propozycji, choć trudno powiedzieć, by były one poważne. Media jednak huczą od plotek. Na Najmana szykują się bowiem znani Piotr Świerczewski czy promotor Mariusz Grabowski. Najmana wyzywał również bokser Tomasz Adamek.

Burza w sieci rozpoczęła się mniej, niż miesiąc temu. Dokładnie 28 marca na gali Fame MMA 6 Marcin Najman przegrał z kulturystą Piotrem Piechowiakiem. Dostał potężny nokaut już w pierwszej rundzie i z klatki musiał wyjść, jako pokonany.

Na to czekali tylko jego „koledzy” z branży. Niemal od razu na Najmana wylało się wiadro hejtu i zaczepek. A zaczepiał go chociażby słynny bokser Tomasz Adamek, promotor Mariusz Grabowski, czy były reprezentant Polski w piłce nożnej Piotr Świerczewski. Ten ostatni zaczął nawet niedawno swoją przygodę z MMA. Podczas gali FFF 2 w grudniu w Zielonej Górze pokonał swojego przeciwnika po wyrównanym, trzyrundowym pojedynku.

Marcin Najman. Z kim zawalczy gwiazda Fame MMA?

Od razu zaczęło się więc mówić, że Najman w swojej następnej walce skrzyżuje rękawice właśnie ze Świerczewskim. Ten wyraził nawet wstępne zainteresowanie takim pojedynkiem. Nie obyło się jednak bez szydery.

– Po pierwsze, to Marcin Najman nie jest żadnym zawodnikiem MMA. On udaje zawodnika MMA. Jest takim zawodnikiem, jak ja jestem kolarzem: umiem jeździć na rowerze, ale Tour de Pologne czy Tour de France bym nie wygrał – powiedział Świerczewski dla X-news.

Na tym się jednak nie skończyło. Świerczewski, może nie wprost, ale zasugerował nawet, że Najman mógłby stoczyć walkę z gwiazdą muzyki romskiej – Don Vasylem.

– Po drugie, on tylko tak „szczeka”, wyzywa ludzi, a tak naprawdę się boi i pewnie będzie walczył nie z zawodnikiem, tylko z jakimś wyzwanym Don Vasylem – podkreślił Piotr Świerczewski.

Jaka będzie przyszłość Najmana? Do końca nie wiadomo, ale raczej na pewno wróci do klatki. Kolejka przeciwników robi się bowiem coraz dłuższa.

  1. Zbigniew Boniek otwarcie straszy kluby? Ogromne konsekwencje!
  2. Andrzej Gołota mógł wygrać wielką walkę. Mike Tyson wyznał prawdę
  3. Paul Pogba zdradził tajemnicę sprzed wielu lat. Wszystko przez Fergusona!
  4. Decyzja rządu pokrzyżuje plany dokończenia ligi? Sezon zakończony?!
  5. Sportowe historie: Sven Hannawald. Najwyższa cena historycznego sukcesu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here