Legenda polskiego MMA Mirosław Okniński nie należy do osób, które krygują się w swoich opiniach. Wielokrotnie udowadniał, że czuje się znakomicie zarówno jako trener, jak i bohater utarczek słownych. Tym razem „Miras” atakuje jednego z braci Pudzianowskich.

Trudno wskazać zawodnika na polskiej scenie MMA, którego nie miał pod swoimi skrzydłami Mirosław Okniński. Kontrowersyjny trener przygotowywał do pojedynków zarówno wielkich mistrzów, jak i postaci, które nierzadko ze sportami walki nie powinny mieć zbyt wiele wspólnego.

Wszystko jednak wskazuje na to, że do stajni Oknińskiego nie dołączy Krystian Pudzianowski. Legendarny trener nie ma najlepszego zdania na temat brata popularnego „Pudziana”.

Okniński postanowił odnieść się do słów młodszego z Pudzianowskich, który stwierdził, że nie chce mieć nic wspólnego ze słynnym trenerem oraz jego rodziną.

– Ale ma ze mną coś wspólnego. Trenowałem jego brata, a jego samego upokorzyłem, kiedy byliśmy w Bostonie – opowiada w wywiadzie dla mmanews.pl Mirosław Okniński.

Trener nawiązuje do sytuacji, jaka miała miejsce przed walką Mariusza Pudzianowskiego z Timem Sylvią. Ekipa przebywała w hotelu, a pomiędzy Oknińskim, a Pudzianowskim doszło do szamotaniny.

– Coś tam do mnie sapał, więc usadziłem go na łóżko. Zrobiłem dosiad, ale nie lałem go po pysku, po prostu się z niego śmiałem. Jego brat był w końcu moim pracodawcą – tłumaczy Okniński.

Mirosław Okniński przygotuje syna do walki z Pudzianowskim?

W mediach dużo mówi się na temat dalszych poczynań sportowych młodszego z braci Pudzianowskich. Jedna z opinii głosi, że Krystian ma dołączyć do federacji Fame MMA, gdzie jego przeciwnikiem będzie Piotr „Bestia” Piechowiak.

Sporo mówi się także o ewentualnym pojedynku Pudzianowskiego juniora z synem Mirosława Oknińskiego, Adamem. Trener wskazuje dwa powody, dla których ta walka się nie odbędzie.

– Po pierwsze Pudzianowski wie, że jeśliby do niej doszło to w internecie byłby ciśnięty. Po drugie Krystian wie także, że dostałby ciężki w****l od Adama, dlatego tej walki nie chce – tłumaczy w rozmowie z mmanews.pl, Mirosław Okniński.

  1. Kamil Glik wykonał piękny gest. Polacy mu tego nie zapomną!
  2. Które ligi grają? Niespodzianka, jest ich coraz więcej
  3. Patrycja Zahorska. Piękna zawodniczka MMA pokazuje jak spędza ten trudny czas
  4. Dawid Janczyk wraca do wielkiej gry? Otrzymał szokującą propozycję!
  5. Sportowe historie: Sven Hannawald. Najwyższa cena historycznego sukcesu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here