Kibice MMA w Polsce wreszcie mają powody do optymizmu. W ostatnim czasie otrzymywali tylko złe informacje o odwołaniu kolejnych imprez, a teraz w końcu dostali wiadomość, że jedna z nich odbędzie się naprawdę niedługo. Będzie to gala Fight Exclusive Night.

Marzec miał być wyjątkowo bogaty w wydarzenia sportów walki. Tylko w tamtym miesiącu miały odbyć się gale Celtic Gladiator (z walką Bonusa BGC), Armii Fight Night, KSW oraz Fight Exclusive Night. Do tego na początku kwietnia miała obyć się bokserska gala organizowana przez Mateusza Borka.

Jedynie udało się doprowadzić do skutku galę Fame MMA 6. Wiadomo jednak, że w środowisku jest ona traktowana jako kontrowersyjna i mało sportowa. Dlatego kibice MMA w Polsce z wielkim zainteresowaniem przyjęli informację o evencie FEN-u, który ma odbyć się już w czerwcu.

MMA. Pierwsza gala już w czerwcu

– Wracamy po okresie rozłąki. 13 czerwca odbędzie się kolejna gala FEN. Będzie ona w systemie PPV – powiedział Paweł Jóźwiak, szef federacji Fight Exclusive Night w „MMAgazynie Sportów Walki” na antenie Polsatu Sport.

– Jesteśmy przygotowani na różne warianty. Zarówno na to, żeby zorganizować galę studyjną, jak również na świeżym powietrzu. Jest jeszcze trochę czasu, więc wiele może się zmienić – dodał Jóźwiak.

Właściciel FEN potwierdził też pierwsze nazwiska, które znajdą się na karcie walk. Wiadomo, że Marcin Wójcik zmierzy się z Rafałem Kijańczukiem. Ta walka miała odbyć się na marcowej gali FEN 28, która ze względu na pandemię koronawirusa została odwołana.

W czerwcu zaprezentują się też Szymon Bajor, który powalczy o pas wagi ciężkiej i Szymon Dusza.

Pierwotnie kolejna gala federacji FEN miała odbyć się 28 marca. Została jednak odwołana z przyczyn, które są wszystkim dobrze znane. Bowiem dwa tygodnie wcześniej w Polsce wybuchła epidemia koronawirusa.

  1. Premier League. Szok w Anglii! John Terry wyprzedaje pamiątki
  2. Andrzej Gołota mógł wygrać wielką walkę. Mike Tyson wyznał prawdę
  3. Paul Pogba zdradził tajemnicę sprzed wielu lat. Wszystko przez Fergusona!
  4. Serie A. Spełnia się koszmar kibiców. Tej decyzji nikt nie cofnie
  5. Robert Lewandowski usłyszał szaloną propozycję. Tego chcą Niemcy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here