Marcin Najman wciąż nie może odpędzić się od potencjalnych rywali. Co dopiero przegrał z Piotrem Piechowiakiem (którego zresztą wielokrotnie obrażał), a już zdążył się posprzeczać z kolejnymi zawodnikami. Na jego liście znaleźli się już Don Kasjo oraz Tomasz Adamek. Teraz pojawił się kolejny!

Marcin Najman, jak mały który zawodnik w polskich sportach walki, potrafi skupić wokół siebie zainteresowanie. To trudna sztuka, skoro wielu próbowało, a mało komu to wychodzi. Nie wszyscy z górnej półki MMA czy boksu, potrafią równie dobrze sprzedać się w mediach.

Marcin Najman akurat potrafi to znakomicie. Szkoda, że nie idą z tym w parze umiejętności, ale może najważniejsze w tym wszystkim jest show. Przecież zaledwie kilka tygodni temu przegrał z Piotrem Piechowiakiem, a w kolejce do niego stoi już kilku innych fighterów.

Marcin Najman vs. Piotr Świerczewski?

Jego najnowszym rywalem może być Piotr Świerczewski. To zaskoczenie, bo wcześniej mówiło się, że z Najmanem zmierzy się Don Kasjo. Później na giełdzie nazwisk wyrósł również Tomasz Adamek. Może się jednak okazać, że wszystkich chętnych ubiegnie były reprezentant Polski w piłce nożnej.

Były piłkarz w rozmowie z “Interią” wyznał, że jest gotów na walkę z Marcinem Najmanem. Zawodnik federacji Fame MMA już przyjął wyzwanie.

– Nie wiem, czemu on tak łatwo ubliża wszystkim, którzy coś osiągnęli, skoro sam nie osiągnął nic. Ja mam za sobą jedno wejście do klatki, ale byłem w niej dziewięć minut. On w pięciu ostatnich występach uzbierał może ze cztery minuty – powiedział Piotr Świerczewski dla portalu Interia.pl.

Najman nie pozostał dłużny. – Wyzwanie przyjęte Piotrusiu. Jeżeli liczysz tak jak walczysz, to nie będzie to trudna walka. W ringu od początku kariery spędziłem kilkanaście godzin nie kilka minut, tak dla jasności. – odpowiedział na Twitterze Marcin Najman.

  1. Robert Lewandowski obrażony przez dziennikarza? Te słowa bolą!
  2. Krzysztof Piątek ma problem? Trener powiedział to na wizji
  3. Marcin Najman wykonał piękny gest. Co wy na to, hejterzy?
  4. Robert Kubica znów miał pecha. Kraksa podczas kwarantanny!
  5. Sportowe historie: Grzegorz Lato skrywał jeszcze jeden sekret. „Oferta na stole”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here