Neymar nie przestaje znikać z czołówek europejskich mediów sportowych. Tym razem nie chodzi jednak o jego znakomitą grę, genialne akcję, czy cudowne gole. Brazylijczyk, jak na rozkapryszoną gwiazdę przystało, znów postanowił zamanifestować swoją chęć opuszczenia Paryża.

PSG dosyć szybko znudziło się Neymarowi. Już latem ubiegłego roku głośno protestował, nie stosował się do zaleceń klubu, manifestując w ten sposób chęć opuszczenia stolicy Francji. Ostatecznie dał się przekonać do pozostania, również dlatego, że wykupić go z Paryża nie udało się Barcelonie.

Tego lata może być jednak zupełnie inaczej. Przede wszystkim Brazylijczyk jest teraz dużo bardziej zdeterminowany do odejścia, również dlatego, że nie wiadomo czy uda się dograć sezon Ligi Mistrzów. Do tego dochodzi jeszcze pandemia koronawirusa, która może być okazja do łatwiejszych negocjacji na linii Barcelona-Paryż.

Według „Diario Sport” przedstawiciele Brazylijczyka mieli kontaktować się ostatnio z działaczami Barcy by potwierdzić, że obie strony chcą tego samego. 28-latek zgodzi się na obniżkę pensji. PSG ma oczekiwać za piłkarza ok. 150 mln euro (latem 2017 r. zapłacili za niego 222 mln).

Decyzję, którą ma podjąć Neymar, może przyspieszyć również transfer z Kylianem Mbappe w roli głównej. Za transferem młodego Francuza od dawna optują w Madrycie. Real gotowy jest głęboko sięgnąć do kieszeni, by mistrz świata z 2018 roku przeprowadził się do stolicy Hiszpanii.

  1. Arkadiusz Milik bohaterem wielkiej wymiany? To byłby hit!
  2. Liverpool największym pechowcem sezonu? Ta decyzja ich zrujnuje!
  3. Elektryzująca Ewa Brodnicka. Zobacz szokujące zdjęcie pięściarki
  4. Artur Szpilka zakończy karierę? Promotor zszokowany po gali w Łomży
  5. Piłkarze zginęli na drodze. Od tej tragedii mijają właśnie 4 lata

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here