Neymar przyzwyczaił już do swojej niesubordynacji, jego najnowszy wybryk nie powinien więc dziwić. Brazylijczyk właśnie złamał zalecania PSG. Piłkarz bez zgody uciekł do Brazylii. Klub już żąda wyjaśnień, choć trudno uwierzyć, by Neymar z czegokolwiek chciałby się tłumaczyć.

Całe zamieszanie nie dotyczy jednak samego Neymara. Na pokład samolotu lecącego do Brazylii wsiadł wraz ze swoim rodakiem, Thiago Silvą.

– Brazylijczyk Neymar po raz kolejny wykazał się niesubordynacją w stosunku do władz Paris Saint-Germain? Z powodu pandemii Koronawirusa we Francji atakujący, wraz ze swoim rodakiem Thiago Silvą, polecieli do ojczyzny – pisze „Le Parisien”.

Zgodnie z informacjami przekazywanymi przez francuskie media, złamali zalecenie PSG, które zakazywało im opuścić Francje. Obaj piłkarze skorzystali z prywatnego odrzutowca, którym wspólnie przetransportowali się do Brazylii.

Neymar uciekł z PSG. Kulisy

Wszystko miało się odbyć po odsłoną nocy, zawodnicy dojechali na lotnisko w autach z przyciemnionymi szybami. Byli bardzo ostrożni, chcieli by ktokolwiek mógł ich zobaczyć i rozpoznać. Te wszystkie środki ostrożności wskazują, że władze PSG nic nie wiedziały o wyprawie zawodników.

Równocześnie pojawiły się informacje sprzeczne. Według ESPN klub zgodził się na ich wyjazd, z tym, że miało to się wydarzyć kilka dni wcześniej. Tymczasem Neymar i Thiago czekali z wylotem niemal do ostatniej chwili.

Z relacji, które prowadziła partnerka Silvy w social mediach można przypuszczać jednak, że obaj panowie znacznie opóźnili swój wylot. Czy PSG wyciągnie jakieś konsekwencje?

Nie byłby to oczywiście pierwszy raz, gdy Nemar wykazał się niesubordynacją. W Barcelonie długo protestował, nie pojawiał się w klubie, bo chciał odejść do PSG. Podobną taktykę zastosował w lecie ubiegłego roku, tym razem chcąc odejść z Francji.

  1. Pogba się ośmieszył? Tyle chce przeznaczyć na walkę z koronawirusem!
  2. Koronawirus. Kolejna liga została zakończona. Znamy mistrza!
  3. Nie żyje wspaniały polski piłkarz. Realowi Madryt strzelił TAKĄ bramkę! [WIDEO]
  4. Igrzyska Olimpijskie. Historia się powtarza. Gdzie miały odbyć się w 1940?
  5. Premier League. Piękny gest wielkiego klubu! Hotel na walkę z wirusem!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here