Otylia Jędrzejczak to najbardziej utytułowana polska pływaczka. Jej liczne sukcesy na arenie międzynarodowej dały jej status gwiazdy, nie tylko w świecie sportu, ale także w rodzimym show biznesie. Niedawno była sportsmenka wyznała jak w tej chwili wygląda jej życie. Mocno zdziwicie się!

Otylia Jędrzejczak nie ma za dużo czasu dla siebie

Nasza multimedalistka jest mamą dwójki dzieci. Właśnie ten fakt najmocniej wpłynął na jej życie. O tym, jak obecnie wygląda jej dzień, wyznała na swoim Instagramie. Tam bowiem można sporo się dowiedzieć.

Jak widać, kobieta większą część czasu poświęca swoim pociechom. Z pewnością jest to życie zupełnie inne niż to do jakiego była wcześniej przyzwyczajona.

Multimedalistka doradza innym

Otylia Jędrzejczak wyraźnie skupiła się na swojej rodzinie. Patrząc na jej aktywność w mediach społecznościowych, można odnieść wrażenie, że priorytetem są dla niej jej najbliżsi.

Utytułowana pływaczka chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami z internautami, udziela porad. Nie tak dawno, wypowiedziała się na bowiem temat oswajania maluszków z wodą:

„Wiecie, że adaptacje z wodą możemy rozpocząć w wanience a potem kontynuujemy w wannie i na pływalni zanim zaczniemy naukę?„. Gwiazda podaje przy tym kilka praktycznych porad, które może w swoim domu wykorzystać każdy rodzic.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Otylia Jędrzejczak (@otyliaswim)

Z pewnością życie, które obecnie wiedzie Otylia Jędrzejczak jest zupełnie inne niż to, jakie znała będąc sportsmenką na pełen etat.

Jednak widać, że pływaczka jest szczęśliwa. Ma na to bowiem pewną receptę, którą podzieliła się na swoim Instagramie.

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Jerzy Brzęczek skrytykowany przez reprezentanta Polski
  2. Napoli usłyszało kolejną ofertę za Milika. Wielka kasa i gracze na wymianę!
  3. Marcin Najman wyzywa reprezentanta Polski! „Posłuchaj frajerzyno!”
  4. FC Barcelona znowu się wyłoży? Może nie dojść do wielkiego transferu
  5. Znany piłkarz znęcał się nad piękną modelką. Wstrząsające zeznania [FOTO]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here