Patrycja Zahorska to osoba o wielu talentach. Jest zawodniczką sportów sylwetkowych i to ze sporymi sukcesami. Do tego studiuje i pracuje jako trenerka personalna. Musimy dodać jeszcze, że od niedawna jest również zawodniczką MMA. W grudniu stoczyła swoją debiutancką walkę podczas gali FFF 2.

Zahorska przez wiele lat uprawiała profesjonalnie wiele dyscyplin sportowych tj. piłkę siatkową, lekkoatletykę, balet, crossfit. Sport, który pokochała to kulturystyka i fitness.

– Do moich największych osiągnięć mogę zaliczyć zdobycie Mistrzostwa Polski, złotego medalu na Diamond Cup i IV miejsca na Mistrzostwach Europy w kategorii Bikini Fitness – mówi sama zainteresowana.

– Stawiam na nieustanny rozwój, samokształcenie i realizacje marzeń -dodaje.

Do tego doszło jeszcze MMA. Jej debiutancka walka z grudniowej gali FFF 2, była jedną z najciekawszych i najlepiej przyjętych przez publiczność.

Było to prawdopodobnie najpiękniejsze starcie w historii polskiego MMA. Na przeciw siebie w oktagonie stanęły: Patrycja Zahorska i Karolina Brzuszczyńska. Możliwe jednak, że lepiej są znane pod swoimi instagramowymi nickami: Lady Squat i Way of Blonde. Na punkty wygrała Brzuszczyńska, choć Zahorska również zaprezentowała się świetnie.

Patrycja Zahorska na instagramie

Patrycja Zahorska, czyli Lady Squat, na instagramie jest obserwowana przez 63 tysiące osób. Kolejne zdjęcia wrzuca również w ostatnich dniach. Jej obserwatorzy mogą więc zobaczyć, co robi podczas czasu izolacji i pandemii koronawirusa.

Na swoim instagramie pokazuje nie tylko jak spędza czas, ale również jak przygotowuje zdrowe posiłki oraz jak wykonuje ćwiczenia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

💃🏼Wszyscy razem w jednym tempie RAZ DWA 💃🏼 Wrzucam stary filmik z ćwiczeniami, które możecie wykorzystać do zrobienia tabaty w domku 🏠 Może komuś z Was się przyda, może kogoś zmotywuje 🤔 Działajcie! Kwarantanna minie, Lato przyjdzie ☀️ i odsłonimy swoje sixpaki 😬 Tylko najpierw trzeba je wydobyć na światło dzienne… Polecam tabatkę, może dwie, a nawet trzy. A CO TAM, nie żałujmy sobie – zróbmy 4 razy z przerwami❗️4×4=16min ⏰ Przecież to malutko… No to lecimy. 4 x TABATA – 4 ćwiczenia na zmianę (20 sek pracy/10 sek przerwy) • mountain climber • squat + jump • skip A + box • burpee + 2x jumping jacks

Post udostępniony przez PATRYCJA ZAHORSKA (@patrycja_zahorska)

Patrycja Zahorska

Patrycja Zahorska na instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#pandamood 🐼 fot. @marcinkaptur @atelier_allabouteye

Post udostępniony przez PATRYCJA ZAHORSKA (@patrycja_zahorska)

  1. Ronaldinho gwiazdą w paragwajskim więzieniu. Mamy nowe nagranie!
  2. Które ligi grają? Niespodzianka, jest ich coraz więcej
  3. Netflix już wkrótce pokaże wielki dokument. Wielkie Chicago Bulls!
  4. Dawid Janczyk wraca do wielkiej gry? Otrzymał szokującą propozycję!
  5. Sportowe historie: Sven Hannawald. Najwyższa cena historycznego sukcesu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here