Paul Pogba nie przestaje dostarczać nowych informacji na swój temat. Dopiero co przez kilka miesięcy trwała saga na temat jego odejścia z United, a teraz dał nowy powód do rozmów i analiz. Wrócił bowiem do wydarzeń z 2012 roku. Do tej pory była to tajemnica.

Paul Pogba to jeden z najdroższych piłkarzy świata. Jego transfer z Juventusu do Manchesteru United w 2016 roku opiewał na 105 milionów euro. Na tamten czas był to światowy rekord. Dopiero rok później ponad dwukrotnie przebił go transfer Neymara do PSG.

Francuski pomocnik dostał również gwiazdorską gażę. Jeśli wierzyć angielskim mediom, to co tydzień inkasuje zawrotną sumę ponad 300 tysięcy funtów.

Nawet taka gaża może go jednak nie przekonać do pozostania w Anglii. Bardzo mocno zabiega o niego ponoć Real Madryt, a i Juventus nie obraziłby się na jego powrót. Jego agent – Mino Raiola ponoć już rozmawiał z Juventusem Turyn. Real też miał kontaktować się z agentem.

Sam Paul Pogba nigdy nie odciął się od tych informacji. Zresztą fani United też czasami mieli dość jego chimerycznej formy i coraz częstszych fochów.

Paul Pogba zdradził wieloletnią tajemnicę

Dodatkowo piłkarz zabrał głos w sprawie swojej przeszłości w materiale na oficjalnym kanale Manchesteru United. Paul Pogba wyznał po raz pierwszy, dlaczego w 2012 roku zdecydował się opuścić Manchester United.

– Było to spowodowane brakiem zaufania ze strony Fergusona. Podczas meczu z Blackburn wszyscy nasi pomocnicy byli na zewnątrz, Park i Rafael byli w środku pola i wówczas nie wszedłem. Przegraliśmy. Ferguson kazał mi się rozgrzewać. Myślałem, że wchodzę, złamał mi serce. Powiedziałem Evrze, że odejdę, ale było mi z tym ciężko. – wyznał Francuz.

Teraz wszyscy kibice United zastanawiają się, czy Pogba latem zmieni klub, czy jednak zostanie w Manchesterze.

  1. Robert Lewandowski obrażony przez dziennikarza? Te słowa bolą!
  2. Krzysztof Piątek ma problem? Trener powiedział to na wizji
  3. Blanka Lipińska zauroczyła Lewandowskiego. „Jest niesamowita!”
  4. Reprezentacja Polski. Gwiazdę czeka długa przerwa. Powód sprawi, że się uśmiechniesz
  5. Sportowe historie: Grzegorz Lato skrywał jeszcze jeden sekret. „Oferta na stole”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here