Piotr Zieliński, podobnie jak wszyscy piłkarze występujący w Serie A, czeka na decyzję o wznowieniu treningów. Według najnowszych informacji może stać się to 4 maja. Jeśli ten termin nie wypali, to powrót do treningów powinien nastąpić 11 maja.

Tymczasem piłkarze muszą czekać i pracować indywidualnie. Piotr Zieliński podczas kwarantanny trenował m.in. ze swoim psem. Filmik szybko podbił sieć, a my pisaliśmy więcej o tym TUTAJ.

Piłkarz wykorzystał taras przed domem do trenowania dryblingu i dokładności podań. Trzeba jednak przyznać, że główny atrybut zawodnika Napoli został przetestowany przez niespecjalnie wymagającego przeciwnika, labradora o imieniu Mia.

To jednak nie wszystkie informacje dotyczące pomocnika reprezentacji Polski. Od kilku miesięcy nie milkły bowiem plotki transferowe na jego temat. Mówiło się o zakusach ze strony Jurgena Kloppa i Liverpoolu, pojawiał się także kierunek hiszpański. Finał tej sprawy okazał się jednak zupełnie inny.

Piotr Zieliński zostanie w Napoli. Zdecydowało to jedno zdanie

Ponieważ Piotr Zielinski usłyszał właśnie, że w drużynie Napoli jest „nietykalny”. Prawdopodobnie to jedno zdanie, zdecydowało o jego przyszłości. Wypowiedział je trener włoskiego klubu – Gennaro Gatusso.

O sprawie pisze „Corriere dello Sport”. Gattuso po zakończeniu obecnego sezonu będzie budował nowy zespół. W jego wizji filarami drużyny mają być Piotr Zieliński i Fabian Ruiz. „Są nietykalni” – oznajmił kierownictwu klubu.

Tym samym Piotr Zieliński prawdopodobnie wkrótce przedłuży swoją umowę z Napoli. Jego obecny kontrakt wygasa bowiem latem przyszłego roku.

Na drugim biegunie znajduje się Arkadiusz Milik, który latem ma opuścić klub. Podobnie, jak w przypadku Zielińskiego, umowa Milika z Neapolem kończy się latem przyszłego roku, jednak w związku z przybyciem nowych zawodników, napastnik chciałby opuścić Neapol. Mówi się o zainteresowaniu ze strony klubów AC Milan, czy Atletico Madryt.

  1. Marta Linkiewicz poznała rywalkę na Fame MMA 7? Sieć huczy od plotek!
  2. Robin van Persie i Matthijs de Ligt. Z nimi grał nowy piłkarz z Fortuna 1 Ligi
  3. Robert Lewandowski wreszcie wyznał prawdę. Czekał z tym długie lata
  4. Tomasz Adamek zawalczy z Najmanem? Zbigniew Boniek dołożył do pieca
  5. Sportowe historie: Sven Hannawald. Najwyższa cena historycznego sukcesu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here