Jeśli o jakimś piłkarzu można powiedzieć, że jest ekstrawagancki, to wśród takich na pewno będzie Paul Pogba. Wielkie pieniądze, wspaniałe posiadłości oraz, a może przede wszystkim, superszybkie samochody. Taki jest Paul Pogba, 27-letni piłkarz Manchesteru United.

Paul Pogba to jeden z najdroższych piłkarzy świata. Jego transfer z Juventusu do Manchesteru United w 2016 roku opiewał na 105 milionów euro. Na tamten czas był to światowy rekord. Dopiero rok później ponad dwukrotnie przebił go transfer Neymara do PSG.

Francuski pomocnik dostał również gwiazdorską gażę. Jeśli wierzyć angielskim mediom, to co tydzień inkasuje zawrotną sumę ponad 300 tysięcy funtów.

Takie zarobki pozwalają mu realizować swoją największą pasję – samochody. Niesamowita kolekcja aut francuza jest warta 1,6 milionów funtów i obejmuje m. in. Rolls-Royce Wraith oraz Ferrari warte 260 tysięcy funtów.

Na tym nie koniec wyliczeń. Jak podaje „The Sun” w garażu piłkarza znajdują się jeszcze – Mercedes GLS, Audi RS6 Power R, Lamborghini Aventador, Bentley Flying Spur, Maserati Quattroporte i wiele innych.

Pogba się ośmieszył? Tyle chce przeznaczyć na walkę z koronawirusem!

Teraz Paul Pogba chciał, by kibice poznali go z innej, tej lepszej strony. Z okazji swoich urodzin, które obchodził 15 marca, postanowił ogłosić zbiórkę pieniędzy. Wszystkie środki pozyskane w ten sposób będą przekazane na walkę ze światową pandemię koronawirusa.

Piłkarz Manchesteru United zadeklarował, że jeżeli uda się uzyskać 27 tysięcy funtów, to podwoi darowiznę. Od razu posypała się fala pozytywnych, ale również i bardzo negatywnych komentarzy. Dlaczego? W ostatnim felietonie wyjaśniał to Krzysztof Stanowski.

– Paul Pogba ogłosił, że jak ludzie zbiorą 27 tysięcy funtów na walkę z koronawirusem, to on dorzuci drugie 27 tysięcy od siebie. Nie wziął pod uwagę, na jakie kpiny się naraża: przypomniano szybko, że sam zarabia 300 000 funtów tygodniowo, a więc jak pójdzie spać i wstanie rano to już ma te 27 tysięcy… – napisał Stanowski.

Francuz zapewnił, że taka kwota to 333 tysięcy 332 par rękawiczek jednorazowych dla pracowników służby zdrowia, 777 masek chirurgicznych, aby zapobiec dalszemu rozprzestrzenianiu się choroby oraz 9615 zestawów okularów ochronnych.

  1. Szczyt nieodpowiedzialności byłego selekcjonera. Nie do wiary!
  2. Nie tylko EURO 2021. Inny wielki turniej również odwołany!
  3. Bartosz Bereszyński udzielił wstrząsającej wypowiedzi. Co z Linettym?
  4. Polski piłkarz z południa Włoch zamieścił dramatyczny wpis. „Katastrofa!”
  5. Kibice wściekli się na piłkarzy. Nie chcieli zagrać ligowego meczu?!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here