Robert Lewandowski podczas izolacji nadrabia przede wszystkim czas z rodziną. Co prawda, piłkarze w Niemczech wrócili już do treningów w małych grupach, ale nie są one tak zintensyfikowane, jak normalnie. Tym samym wciąż jest sporo wolnego czasu, który można spędzić w domu.

– Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to Bundesliga wróci do gry 9 maja – taki komunikat już od dobrych kilku dni znają niemal wszyscy kibice piłkarscy. To rozgrywki w Niemczech mają ruszyć najszybciej z tzw. lig TOP 5.

We Francji termin na wznowienie ligi wyznaczono na połowę czerwca. Z kolei we Włoszech, Hiszpanii oraz Anglii nawet przybliżony termin nie jest znany. To sprawia z kolei, że powoli oczy kibiców z całej Europy zdają się kierować właśnie na naszych zachodnich sąsiadów.

To wykorzystują media, które coraz szerzej opisują właśnie Bundesligę. Bardzo na powrót rozgrywek czeka chociażby niemiecki „Bild”. To właśnie ta gazeta zorganizowała ciekawą ankietę. Wziął w niej również udział Robert Lewandowski.

Robert Lewandowski. Tego mogliście nie wiedzieć

Dziennik „Bild” przeprowadził ankietę, jak zawodnicy różnych dyscyplin spędzają przerwę wywołaną koronawirusem. Na pytania odpowiedzieli m.in. skoczek narciarski Karl Geiger, mistrzyni olimpijska w kolarstwie torowym Kristina Vogel, trener RB Lipsk Julian Nagelsmann, obrońca Borussii Dortmund Mats Hummels, a także gracze Bayernu Monachium Manuel Neuer, Thomas Mueller oraz Robert Lewandowski.

Nasz najlepszy piłkarz odpowiedział na kilka pytań. Odpowiedzi na część z nich na pewno zaskoczą niektórych kibiców. Tego o Lewandowskim mogliście bowiem nie wiedzieć.

 • Co teraz czytam: Dla naszej córki Klary: Julian Tuwim „Lokomotywa”.
 • Czego słucham: R&B, relaksująca muzyka.
 • Co oglądam / w co gram: wiele nowości.
 • Na co w końcu mam czas: dla mojej rodziny.
 • Czego najbardziej mi brakuje: regularnej codziennej rutyny.
 • Ile poświęcam czasu w ciągu dnia, by pozostać w formie: 90 minut. Najlepiej na siłowymi.

Niemiecka Bundesliga ma wrócić do gry 9 maja. Oczywiście wszystkie mecze do końca sezonu będą odbywać się bez udziału publiczności.

 1. Mateusz Borek zorganizuje największy freak fight w Polsce? Wielka walka!
 2. Nie wszyscy chcą powrotu ekstraklasy? Boniek wskazuje palcem
 3. Paul Pogba zdradził tajemnicę sprzed wielu lat. Wszystko przez Fergusona!
 4. Olisadebe zdradził tajemnicę Mundialu. Hajto może się zdziwić
 5. Sportowe historie: Boże Narodzenie i niezwykła historia. Ten mecz odbył się naprawdę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here