Serie A. Powoli spełnia się najgorszy sen włoskich kibiców piłkarskich. Wszystko wskazuje bowiem na to, że wkrótce zostanie podjęta bardzo ważna decyzja. Jeśli tak będzie, to z pewnością nikt tej decyzji nie będzie w stanie już cofnąć.

– Mecze włoskiej ekstraklasy piłkarskiej mogą odbywać się przy pustych trybunach nawet do końca roku – poinformował serwis Sport Mediaset.

– W chaosie, w którym znalazł się nasz futbol, tylko jedna rzecz jest (prawie) pewna: mecze Serie A będą rozgrywane za zamkniętymi drzwiami przynajmniej do Bożego Narodzenia – czytamy w Sport Mediaset.

Sytuacja we Włoszech wciąż jest bardzo trudna. Pandemia COVID-19 nie odpuszcza, choć zarażeń jest już na szczęście mniej, niż kilka tygodni temu.

– Trudno wyobrazić sobie otwarcie sportu dla publiczności. Pomysł jest taki, żeby mecze ekstraklasy odbywały się na tych stadionach, na których powinny, ale bez kibiców, jak to miało miejsce przed przerwą – donosi serwis Sport Mediaset.

Do rozegrania we Włoszech pozostało jeszcze 12 kolejek i cztery spotkania zaległe. Kluby ponoszą ogromne straty z powodu przerwy, a prezesi niektórych z nich apelowali od przedwczesne zakończenie sezonu.

Liderem Serie A jest obecnie Juventus Turyn, którego bramkarzem jest Wojciech Szczęsny. „Stara Dama” ma 63 punkty, o jeden więcej od Lazio Rzym. Trzeci jest Inter Mediolan z 54 pkt i jednym zaległym meczem.

Jeśli rozgrywki nie zostałyby dokończone, to mistrzem Włoch zostanie Juventus Turyn. Tytuł wicemistrza otrzymają piłkarze Lazio Rzym.

  1. Cristiano Ronaldo wywołał skandal! Juventus Turyn pod ścianą
  2. Andrzej Gołota mógł wygrać wielką walkę. Mike Tyson wyznał prawdę
  3. Paul Pogba zdradził tajemnicę sprzed wielu lat. Wszystko przez Fergusona!
  4. Robert Lewandowski pożyczył koledze spodnie. Nie wpuścili go na kolację!
  5. John Terry wreszcie wyznał prawdę. „To dzięki niemu!”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here