Steven Gerrard już wkrótce może sprowadzić do swojego zespołu polskiego zawodnika. Tak przynajmniej utrzymują media z Wysp Brytyjskich. Jest to zaskakująca informacja, ale gdyby transakcja doszła do skutku, byłby to bardzo ciekawy transfer.

W kontekście transferów polskich zawodników, ostatnio najwięcej mówi się o Arkadiuszu Miliku i o jego ewentualnych przenosinach do Juventusu Turyn. Jak się jednak okazuje, nie jest on jedynym Polakiem, który wskoczył na transferową karuzelę.

Do Milika dołączył bowiem Adam Dźwigała. To polski piłkarz, który od lipca gra w Deportivo Aves. Wcześniej przez dwa lata grał w Wiśle Płock. W jej barwach rozegrał 47 ligowych spotkań, w których udało mu się zaliczyć dwie asysty.

Obecnie Dźwigała regularnie występuje w portugalskiej ekstraklasie, rozegrał dotąd 16 spotkań. Choć ekipa Polaka walczy o utrzymanie, to on zbiera w Portugalii dobre opinie i prawdopodobnie jest pod obserwacją Rangers FC.

Tak przynajmniej twierdzi portal Glasgow Live. Według jego informacji, Steven Gerrard (trener Rangers FC) chętnie widziałaby u siebie polskiego obrońcę. Czy to oznacza, że 25-letni Dźwigała zmieni słoneczną Portugalię na deszczowe Glasgow?

Steven Gerrard

– Jego gra w Aves wywiera dobre wrażenie. Wykonuje 2,1 odbiorów na mecz i 4,2 wybicia. Transfer do Rangers, gdzie mógłby grać w europejskich pucharach, z pewnością byłby atrakcyjny – pisze portal Glasgow Live.

Ciekawe więc czy słynny Steven Gerrard sięgnie po Polaka. Zawodnika z naszego kraju w Rangersach nie było już od bardzo dawna.

Adam Dźwigała

  1. Robert Lewandowski w nowej roli! Tego o nim nie wiedzieliście
  2. Nie wszyscy chcą powrotu ekstraklasy? Boniek wskazuje palcem
  3. Paul Pogba zdradził tajemnicę sprzed wielu lat. Wszystko przez Fergusona!
  4. Mateusz Borek zorganizuje największy freak fight w Polsce? Wielka walka!
  5. Sportowe historie: Boże Narodzenie i niezwykła historia. Ten mecz odbył się naprawdę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here