Jerzy Brzęczek musi powoli godzić się z tym, że nie ma dobrej prasy. Nie pomógł w tym również prezentowany w odcinkach film „Niekochani” zrealizowany przez Łączy Nas Piłka. Zamiast pozytywnego odbioru kadry i samego selekcjonera, mamy kolejne miejsce do opinii i wyrażania swoich komentarzy na temat metod Jerzego Brzęczka. Tym razem jednak padła opinia, której nie spodziewał chyba sam selekcjoner.

Jeszcze kilka miesięcy temu wydawało się, że po wywalczeniu awansu na mistrzostwa Europy posada trenera kadry nie jest zagrożona. Co się okazuje, Jerzy Brzęczek spać spokojnie nie może, a i ze stanowiskiem selekcjonera może się pożegnać jeszcze w tym roku.

Trzeba przyznać, że od samego początku Jerzy Brzęczek, jako dowódca reprezentacji Polski nie miał łatwego zadania. Przejął grupę zawodników po katastrofalnych mistrzostwach świata.

Jerzy Brzęczek skrytykowany przez Dariusza Dziekanowskiego

Ostatecznie trzeba go jednak rozliczać z osiągniętego wyniku – a ten jest przecież zgodny z oczekiwaniami wszystkich. Sam awans na Mistrzostwa Europy jednak w tym wypadku zdaje się nie wystarczać jego krytykom. Tym razem otrzymało mu się za metody motywacyjne przedstawione w filmie „Niekochani”.

Kilka dni temu Dariusz Dziekanowski w swoim felietonie odniósł się do produkcji „Niekochani”, która prezentuje kulisy działania kadry narodowej.

Zdaniem byłego reprezentanta Polski, Jerzy Brzęczek nie zachowuje się bowiem, jak wzór do naśladowania i jako selekcjoner, powinien bardziej uważać na swój język podczas rozmowy z zawodnikami.

– To była produkcja związkowa, a pokazuje selekcjonera w sytuacjach, które nie powinny mieć miejsca. Miała to być promocja polskiej piłki, jakiś wzór dla młodych zawodników, trenerów, a widzimy bluzgającego selekcjonera – powiedział.

– Potem trener dzieci pomyśli sobie: „No tak, skoro tak mówi się do piłkarzy to i ja tak będę mówił: Drogie dzieci, kur***, musimy wziąć się do roboty”. Albo rodzice przyjdą do trenera: „Panie trenerze, dlaczego pan nie bluzga do naszych dzieci? Najlepszy trener w kraju rzuca kur*** do Lewandowskiego, to działa, a pan nie rzuca” – obawia się Dziekanowski.

  1. NBA. Przyszła gwiazda nie zrobi kariery? Oskarżenie o udział w zabójstwie!
  2. Partnerka Bereszyńskiego szokująco o chorobie. Tego się nie spodziewali
  3. Marcin Najman wyzywa reprezentanta Polski! „Posłuchaj frajerzyno!”
  4. FC Barcelona znowu się wyłoży? Może nie dojść do wielkiego transferu
  5. Znany piłkarz znęcał się nad piękną modelką. Wstrząsające zeznania [FOTO]

1 KOMENTARZ

  1. Oj panie Dziekanowski nie wiemco chce pan osiągnąć, ale podejrzewam ze wiele niecenzuralnych slow padlo na drodze do pana kariery wiec bardzo prosze o refleksje

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here