Nie milkną echa potencjalnej walki Marcina Najmana z Tomaszem Adamkiem. Wprawdzie „Góral” zdecydowanie deklaruje, że nie jest zainteresowany pojedynkiem, Marcin Najman nie odpuszcza i atakuje go w bardzo mocnych słowach.

Ewentualny pojedynek „Górala” z „El Testosteronem” zaczyna przypominać filmową sagę. Panowie wzajemnie przerzucają się wyzwiskami. Marcin Najman do swojego obozu przyłącza osoby związane ze sportami walki, a które twierdzą, że „El Testosteron” takie starcie by wygrał. Mirek Okniński, Tomek Stasiak, a nawet prezes PZPN Zbigniew Boniek (o czym pisaliśmy tutaj) stawiają Najmana w roli faworyta.

„El Testosteron” nie pozwala, aby konflikt chociaż na moment się ostudził i zamieścił kolejny prowokujący wpis na Twitterze dotyczący Tomasza Adamka.

Marcin Najman atakuje Adamka

– Tomaszu Adamku, to Ty zacząłeś, a co do epitetów które wysunąłeś w moim kierunku odpowiadam: 1. Klaunem stałeś się podczas swojej „kampanii wyborczej” 2. Idiotą jak postulowałeś Ojca Rydzyka na Prezydenta Polski. 3. A świnią po tym jak potraktowałeś Andrzeja Gołotę – w ostrych słowach wypowiada się na Twitterze Marcin Najman.

Co ciekawe, znaczna część internautów jest przekonana, że do takiego pojedynku dojdzie.

– Jestem przekonany że dojdzie do tej walki na Fame MMA. Adamek za bardzo łasy na dutki jest, żeby sobie parę stówek w tym wieku odpuścić. Kto wygra? Tego nie wie nikt, ale ludzie za to zapłacą. Za Gołotę należy mu się oklep! Dajesz Marcin – napisał jeden z obserwatorów Marcina Najmana.

Jak na razie, Tomasz „Góral” Adamek nie odniósł się do kolejnych zaczepek mistrza federacji WKU. Dlatego w mediach pojawia się sporo spekulacji.

Ponieważ Adamek wciąż milczy, myślicie, że może dojść do takiej walki?

  1. Marta Linkiewicz poznała rywalkę na Fame MMA 7? Sieć huczy od plotek!
  2. Robin van Persie i Matthijs de Ligt. Z nimi grał nowy piłkarz z Fortuna 1 Ligi
  3. Robert Lewandowski wreszcie wyznał prawdę. Czekał z tym długie lata
  4. Tomasz Adamek zawalczy z Najmanem? Zbigniew Boniek dołożył do pieca
  5. Sportowe historie: Sven Hannawald. Najwyższa cena historycznego sukcesu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here