Prezes PZPN Zbigniew Boniek od dawna jest fanem sportów walki. Nie dziwi więc fakt, że postanowił zabrać głos w sprawie hitowej potyczki, która kto wie, być może dojdzie do skutku. „Zibi” wskazał na Twitterze, kto jego zdaniem byłby lepszy w pojedynku Tomasz Adamek – Marcin Najman.

Przypomnijmy, cała sprawa zaczęła się od zaczepek, które wymieniali pod swoim adresem Tomasz Adamek oraz Marcin Najman. Oliwy do ognia dolała wizyta Najmana w programie „Hejt Park”, ponieważ w rozmowie z Mateuszem Borkiem były pięściarz przyznał, że poradziłby sobie w walce z popularnym „Góralem”.

Zbigniew Boniek podczas programu emitowanego na Kanale Sportowym zadzwonił do studia i prześmiewczo skomentował ostatnie dokonania „El Testosterona”.

– Spóźniliście się panowie na antenę dwie minuty. A gdyby pan, panie Marcinie spóźnił się dwie minuty na ostatnią walkę, to byłoby lepiej, bo po dwóch minutach było już po walce – zażartował Zbigniew Boniek.

Podczas rozmowy wielokrotnie przewijał się wątek ewentualnej walki Adamek kontra Najman. W pewnym momencie do studia dodzwonił się Andrzej Fonfara, któremu Najman obrazowo przedstawił sposób, w jaki odniesie zwycięstwo w potencjalnej walce.

– Najpierw go powalę, a potem go ubiję – deklarował odważnie Najman.

Na tę chwilę na słowach się kończy, bo „Góral” stanowczo odrzucił jakiekolwiek propozycje walki z Najmanem. I gdy wydawało się, że cała sprawa jest zakończona, temat po kilku dniach ponownie wrócił do mediów społecznościowych, a w roli głównej wystąpił między innymi Zbigniew Boniek.

Zbigniew Boniek wie kto wygra

Najman na Twitterze powołał się na opinię fachowców w dziedzinie MMA i odważnie zadeklarował, ze pokona Adamka.

– Fachowcy z MMA to wiedzą, Mirek Okniński, Tomek Stasiak, Nikodem Zatowka. Boks to zupełnie inny sport niż MMA. Dlatego jeżeli Adamek chce się sprawdzić, obalę go jak Saletę – stwierdza Najman.

Do dyskusji na Twitterze włączył się prezes PZPN. Kontrowersyjna opinia Zbigniewa Bońka wprawiła w osłupienie wielu obserwujących, niektórzy potraktowali to jako żart.

Gdyby taka walka doszła do skutku na zasadach MMA. Kto Waszym zdaniem byłby lepszy, Adamek, czy Najman?

  1. Kamil Glik wykonał piękny gest. Polacy mu tego nie zapomną!
  2. Mirosław Okniński atakuje Pudzianowskiego! Miażdżąca opinia trenera
  3. Patrycja Zahorska. Piękna zawodniczka MMA pokazuje jak spędza ten trudny czas
  4. Ronaldinho gwiazdą w paragwajskim więzieniu. Mamy nowe nagranie!
  5. Sportowe historie: Sven Hannawald. Najwyższa cena historycznego sukcesu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here