Młodziutki Patryk Szysz strzelił gola Legii Warszawa w swoim debiutanckim sezonie (2018/2019) w barwach Zagłębia Lubin. Co ciekawe, to właśnie klub ze stolicy niedługo wcześniej rozważał jego transfer. Trafił jednak do Zagłębia Lubin. Dziś o młodym, bo zaledwie 21-letnim zawodniku wypowiedział się dziennikarz Canal+ Sport – Tomasz Ćwiąkała.

Twitter aż huczy. Patryk Szysz wyrasta na gwiazdę ligi, a przecież dopiero co wkroczył na piłkarskie salony. Co prawda w dzisiejszym spotkaniu z Legią gola już nie strzelił, ale i tak za swój występ zbiera bardzo dobre noty.

Dziś w Warszawie Legia pokonała Zagłębie Lubin 1-0. Dla Wojskowych nie był to jednak ławy mecz. Życie obrońcom stołecznej ekipy mocno utrudniał 21-letni Patryk Szysz. Zwycięską bramkę dla gospodarzy zdobył głową, w 19. minucie, Marko Vesovic.

Jednakże to nie o nim rozpisują się dziś sportowi publicyści. Ich uwagę absorbuje bowiem osoba wspomnianego Szysza. Jak uważa Tomasz Ćwiąkała, jeden z najbardziej cenionych dziennikarzy sportowych w Polsce, 21-letni napastnik Miedziowych może zrobić imponującą karierę.

„Bez jakiejś przesadnej euforii, ale z Szysza coś chyba będzie. Jeszcze nie wiem co, ale coś (jeśli jednak nic nie będzie, to najwyżej powiem, że nie doprecyzowałem)” – napisał na Twitterze Ćwiąkała. Jego wpis cieszy się aprobatą wielu internautów.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here