Totolotek Puchar Polski. Wreszcie mamy ostateczną decyzję w sprawie pozostałych spotkań ćwierćfinałowych. O wszystkim poinformował Polski Związek Piłki Nożnej.

Przypomnijmy, że w środku tygodnia zostały rozegrane dwa pierwsze ćwierćfinały. GKS Tychy przegrał po dogrywce z Cracovią, a Lechia Gdańsk pokonała Piasta Gliwice. Oba mecze odbyły się oczywiście bez udziału publiczności.

Totolotek Puchar Polski. Nie było jednak wiadomo, co z ćwierćfinałami zaplanowanymi na przyszły tydzień. We wtorek PGE Stal Mielec miała podjąć Lecha Poznań, a dzień później Miedź Legnica Legię Warszawa.

To już trzecia informacja dotycząca tych meczów, która dociera do nas w ciągu kilku ostatnich dni. Tym razem decyzja jest już ostateczna.

Jeszcze wczoraj planowano, że mecze się odbędą, ale bez udziału publiczności, VIP-ów oraz dziennikarzy i fotoreporterów.

Teraz wiemy już jednak na pewno, że te mecze w ogóle się nie odbędzie. Taką decyzję podjął organizator rozgrywek – Polski Związek Piłki Nożnej. Dlatego cytujemy ją w całości poniżej.

– Mając na uwadze aktualną sytuację związaną z rozprzestrzeniającym się koronawirusem COVID-19 i zagrożeniem epidemiologicznym na terytorium Polski, dlatego Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że mecze 1/4 Totolotek Pucharu Polski między drużynami Stal Mielec – Lech Poznań (17 marca) i Miedź Legnica – Legia Warszawa (18 marca) zostają odwołane – czytamy w oficjalnym komunikacie.

Skróty meczów, które się odbyły, można zobaczyć TUTAJ.

  1. Dramat piłkarza Chelsea. Usłyszał druzgocącą diagnozę!
  2. Afera z Ronaldinho nadal trwa! Nawet adwokaci go obrażają
  3. Koronawirus. Znany trener nie ma wątpliwości: to może być koniec!
  4. Trener Arsenalu zarażony koronawirusem. Klub ujawnił szokujące dane!
  5. Cristiano Ronaldo zadrwił z koronawirua?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here