Dopiero, co wczoraj poinformowaliśmy o sensacyjnych zwolnieniach w Grupie Onet i gazecie Przegląd Sportowy, a już dziś wiemy, co będzie robił Michał Pol!

We wczorajszym artykule, który znajdziecie tutaj poinformowaliśmy o ważnych zmianach w koncernie Ringier Axel Springer Polska. Firma ta jest właścicielem portalu Onet, a także jednej z najbardziej poczytnych gazet sportowych w Polsce – Przeglądu Sportowego.

Zmiany nastąpiły w sektorze sportowym portalu Onet. Onet Sport nie będzie już kierował Łukasz Widuliński, a Michał Pol przestał być dyrektorem programowym. W Przeglądzie Sportowym zaś z funkcją redaktora naczelnego pożegnał się Przemysław Rudzki. Krzysztof Stanowski nie będzie już cotygodniowym felietonistą Przeglądu Sportowego. Także współpracę z gazetą kończy inny felietonista – Mateusz Borek.

Media nie przestają żyć tą sprawą. Wszystko nabrało jeszcze większego obrotu za pośrednictwem filmu, jaki na swój profil Twitterowy wrzucił Roman Kołtoń:

Roman Kołtoń w tajemniczej rozmowie z Michałem Polem wspomina o jego transferze do Grupy Weszło. O takiej możliwości informowaliśmy już wczoraj. Wszystko owiane jest niby żartem, czy tajemnicą. Wydaje się jednak, że były dyrektor programowy Onet Sport podjął już decyzję co do swojej przyszłości. Michał Pol oprócz pracy w Grupie Weszło ma także postawić jeszcze bardziej na własną działalność na kanale YouTube.

Jesteście zadowoleni z takiego obrotu sprawy?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here